Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pavlína a Ivo   svatební album

paulina_s  •  88 fotek  •  22. čer 2013, Šumperk, Region Šumperk

Jaká byla svatba:

Svatba byla úžasná! Vážně, vím, že to říkají skoro všechny nevěsty :) ale moc jsme si ji oba užili.
Spala jsem asi 4 hodiny - šla jsem spát v 1 ráno, protože jsem si ještě sama dělala natáčky; bylo hrozně horko, a tak se mi špatně spalo... v 6 ráno už jsem nemohla dospat, tak jsem nervózně chodila po bytě a netrpělivě čekala, až dorazí kamarádka, která mě líčila a česala :)
Přípravy byly moc fajn, uklidnila jsem se, kamarád a ženichův svědek poctivě natáčel a fotograf poctivě fotil. Obřad jsme měli ve 13hodin, a ještě předtím jsme se šli fotit, aby po obřadu bylo dost času na focení s lidma :) Můj manžel nemá rád focení, ale musím ho pochválit, hodně se snažil a byl milý.
Obřad jsme měli v křesťanském sboru, do kterého oba chodíme - Bratrská jednota baptistů Šumperk. Bylo tam plno! A takové horko, že jsem málem omdlela :D Jako úvodní píseň nám nehrál svatební pochod, ale písnička "The Shape of Things To Come" ze seriálu Battlestar Galactica (oba jsme fandové) a poté, co jsme si řekli "Ano." se ozvala fanfára z oblíbené online hry mého manžela League of Legends... jeho svědek a kamarádi chytli záchvat smíchu!
Hostinu jsme měli U Adély v Sudkově, a musím říct, že to byla dobrá volba! Když se hosti sjížděli na hostinu, bylo pro ně připraveno občerstvení venku, ještě před slavnostním jídlem. Výzdobu mi dělaly kamarádky, ale i během toho našeho chystání byly číšnice ochotné pomoct, a svatební tabuli nachystali přesně tak, jak jsem chtěla. Jedinou "vadou na kráse" bylo příliš dlouhé čekání na hlavní chod (zrovna byla v Sudkově nějaká akce, a vedle v hospodě bylo hodně lidí), ale jelikož jsme všechno ostatní na čas stíhali, tak jsme neměli nějak moc zpoždění :) Jídlo bylo skvělé, já nešika si ale na šaty vylila cinzano, o střepy ze sklenice jsem si pořezala prsty a krev byla na šatech! :D :D ale krev šla vyprat, fleky od cinzana nešly vidět, protože jsem měla nabíranou kolovou sukni u šatů :)
Nejlepší to bylo po jídle - všichni šli ven na zahrádku, kde byl bar a nanosili tam raut, pódium, hudba (pouštěli jsme z notebooku).. počasí nám vyšlo úplně parádně, přesně jak jsme chtěli - bylo pod mrakem - nebylo tak horko jako předešlý den, a já se neosypala červenými fleky ze sluníčka :) K večeru jsme se ještě jeli vyfotit na pole u Postřelmova k balíkům slámy, a pak už jsme hráli hry, a tancovali, a bavili se! :) Dort byl taky moc chutný, a hosté vypadali, že se baví. Maminky si porozuměly překvapivě dobře, takže nakonec velká spokojenost :))

Doporučuji dodavatele:

Kameraman YOURWAYVIDEO - Víťa je manželův kamarád a svědek, a ještě si vzal tuto úlohu. Musím říct, že jsem byla přímo nadšená! Z videa jde vidět, jak moc jsme si to oba užili, a jak to byla pohodová svatba! Určitě doporučuji pokud chcete mít unikátní svatební video.
Fotograf Jakub Macek
Kostel Bratrská jednota baptistů Šumperk
Hostina Hostinec U Adély - Sudkov - Proč doporučuji jsem psala výše. Byli jsme celkově velmi spokojeni, a ještě jsme za hostinu platili zhruba o 10 tisíc méně, než jsme předpokládali.
Svatební oznámení Samovýroba :)
Svatební šaty Ušité na míru od šikovné paní švadleny-sousedky
Ženichův oblek Luggi, Olomouc
Obuv Sandálky z Deichmanna - Jednoduché, pohodlné, levné
Make-up Šikovná kamarádka
Účes Šikovná kamarádka
Bižuterie Uživatel Eire na Fleru - perličková čelenka do vlasů - Nádherná čelenka
Svatební prsteny Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Levné, pěkné, doručeno přesně na den, jak bylo slíbeno
Květiny Lenka Vrátná, Waniek květiny - Komplet všechny květiny (včetně těch na dortu a ve vázičkách na hostině) 2000 Kč
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None