coverphoto
profesionál

Party v Praze

Rozloučení se svobodou
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Od roku 2006 vedu cestovní agenturu a organizuji různé eventy, party a akce. Také jsem oficiální průvodkyně Prahou a baví mě pracovat s lidmi. Ráda pro Vás zorganizuji na míru šity program, a to jak pro pánskou nebo dámskou rozlučku. Mám dlouholetou praxi a několik vlastních exkluzivních aktivit, jako například túry v Trabantech 601, které se hodí nejen pro pánskou zábavu, ale také například pro únos nevěsty.
Rádi pro vás zorganizujeme jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou atd., Co se stane v Praze, zůstane v Praze!
+420 603 481 556
Kurzova 2222/16, Praha 5, 155 00, Stodůlky
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Co se stane v Praze, zůstane v Praze! S námi zažijete nejvyšší level! Ušetříte peníze i čas!

Jsme na trhu od roku 2006! Jsme v Praze, jsme tady pro Vás, máme nejlepší průvodce, ceny a kontakty na trhu! Bude naším potěšením pro vás zorganizovat jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou, oslava narozenin, teambuildingová akce pro firmu nebo partu kamarádů nebo kamarádek, oslavu zrušení svatby, nebo oslavu rozvodu 😉! S námi je v Praze možné úplně všechno!

Jízda Trabant...

Ukázky naší práce

Nevíte co na rozlučku? Nová kombinace dvou oblíbených aktivit, která se hodí jak pro pánskou, tak pro dámskou rozlučku je možná uz od 1. Dubna 2022! https://www.partyvpraze.live/tour/zorbingove-koule-lukohra/ Napište nám a my pro Vás rádi připravíme program šitý na míru 😉!

Chcete překvapit nevěstu? Objednejte jí jízdu v růžovém Trabantu 601. Dovezeme Vám ji na loď, vyzvedneme s vlakového nádraží atd., a řidič ji nic o tom kam ji veze neprozradí 😉! https://www.partyvpraze.live/tour/ruzovy-trabant-601-pro-nevestu/