Svatba se bude konat 6.6.2009 v zámku v Dětenicích.
CCA 40 lidí.

Vše je tak trochu rychlé, ale asi je to lepší než dlouhá doba na rozhodování. oba víme co chceme a co nám sluší, tak to jen sháníme.
Největší problém byla hostina. Měla být v Dětenicích, ale bohužel byla restaurace volná jen pro 23 lidí, což je sakra málo a přece nebudeme šktat ze seznamu :-))
No nakonec po velikém lítání jsme sehnali až dnes v našem bydlišti v Mladé Boleslavi. Bude to ježdění sem a tam, ale snad to nezkazí náladu.
Moc jsem si přála svatbu na zámku, asi jako každá z nám.

a jak to začalo: 7.7.2007 jsme se seznámili a na první pohled do sebe zamilovali. 23.6.2008 jsme se zasnoubili. Bylo to přímo na hotelu v Dětenicích..opravdu jako z pohádky, vše bylo naplánované, koupený prsten s diamantem, objednané květiny, zamluvený stůl, pokoj a obsluha. nádherná romantika na kterou nikdy nezapomenu.Hormony udělaly svý a já místo odpovědi jsem brečela a přítel měl na krajíčku též. ano jsme si dodali na pokoji a dne 23.12.2008 se nám narodil nádherný syn Petr ( po tátovi) a 6.6.2009 plánujeme spojit své životy i jména úplně. Pohádka snad až navěky.

Co máme: snubní prstýnky, kytici, šaty ...
Co nemáme: dokoupené doplňky a oblek pro malýho.