V září čekáme mimi, svatba bude 11. července 2009, takže taková menší, rodinná, a rozhodně ne úplně tradiční :-)

- termín na radnici jsme si rezervovali prostřednictvím e-mailu :-)

- duben - začali jsme s "plánováním" (pokud se tomu tak dá vůbec říkat) svatby

- hostina (spíše svatební večeře, protože obřad budeme mít záměrně a chtěně až pozdě odpoledne) bude v Restauraci Metropol, avšak jen pro nejbližší rodinné příslušníky

- zatím tvrdošíjně odmítáme dort, svatební koláče a podobné "vymoženosti", uvidíme, jak se s tím poperou naše mamky :-)

- přes mimibazar.cz jsem si koupila jednoduché šaty na ramínka za 300,-, mamka mi na ně upletla a uháčkovala krásný kabátek :-)

- boty už taky máme, možná si pořídím nějaké uzavřenější, pokud bude horší počasí, ale to má čas, klidně týden před svatbou :-)

- prstýnky jsme zamluvili v prodejně tetovacího studia, tak na ně teď čekáme - budou z titanu :-)... a za 3 tis. dohromady :-)

- původně jsem výzdobu na ta naše 4 auta nechtěla, ale pak jsem povolila :-)... máme umělou myrtu, stuhy i svatební medvídky - o ty mám trochu strach, abychom o ně přes obřad nepřišli - tak je asi vezme někdo ze svatebčanů sebou :-)

- svatební oznámení jsem vyrobila sama, vytiskli jsme je na zelinkavý papír (jen rodičům a prarodičům), ostatním rozesláno e-mailem

- hostina pro nejbližší přátele (pozvánky už dostali, abychom od toho náhodou nechtěli za rok ustoupit) bude do roka a do dne - místo a čas ještě upřesníme :-) Myslíme, že s 9měsíčním prckem to bude docela zábavné :-)

- vyrobeno překvápko pro rodinu - dostanou ho páry nebo jednotlivci na svatební večeři :-)