Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Petra Draganová a Milan Kuchař   svatební album

p_drag  •  17 fotek  •  13. zář 2010, ve Vranově nad Dyjí, Region Břeclav

Jaká byla svatba:

Jednoduše úžasný :-)

Kaple nejsv. Trojice, vranovský zámek - vše proběhlo hladce, ačkoli jsme se "omylem" dozvěděli, že ve stejný den ve stejnou hodinu bude mít jiná nevěsta svatbu v Sálu předků (což prý nelze, ale chybička se vloudila...). Nakonec vše dopadlo bez problémů:-) Focení na nádvoří a v zámku proběhlo hladce.

Zámecký hotel pana Dvořáka, Vranov nad Dyjí - svatební hostina a večerní oslava s kapelou ve společenském sále. Vše proběhlo v pohodě, změny v objednávkách zvládali přímo na place :-) Krásný objekt byl v podstatě celý den náš. Dostali jsme příjemnou slevu na ubytování a pronájem sálu za symbolickou částku. Navíc, mohli jsme si dovézt vlastní vínko za špuntovné!

Květiny pro nevěstu, maminky, svědkyni a ženicha: květinářství Hana Moštková, Znojmo. Krásné květiny, velmi příznivé ceny a ochota vyhovět.

Kadeřnické studio Heleny a Jany Dittrichových, Znojmo - účes i líčení od slečny Hanky se nám všem moc líbil. Vše nakonec proběhlo v salonu ve Znojmě, protože v mezičase si salon domluvil ještě jednu nevěstu v +/- stejném čase, což znemožnilo kadeřnici dorazit přímo do Vranova. Jinak načasování v salonu perfektní, akorát jsme si s odcházející učesanou nevěstou popřály krásný svatební den :-)

Svatební dort, cukroví a výslužky, Police - paní Mácová. Vše pěkně a včas nachystané v Polici k vyzvednutí. Svatevní dort byl nádherný, cukroví, minizákusky a výslužky moc dobré. Vše hotel v pohodě uskladnil den před svatbou.

Svatební šaty - ušité v Číně, objednané přes asapbay :-) Přišli bez problémů asi za 6 týdnů.
Bolerko - svatební salon v Mostě. Mamka mi ho kvůli předpovědi chladnějšího počasí zapůjčila den před svatbou. Měl velký úspěch:-)

Hudební kapela GENETIK - skvělá 5-ti členná kapela hrající živě! Moc milá partička, nebyl problém se na čemkoli dohodnout. Skvělá zábava za bezkonkurenční cenu!

Svatební fotografie - Sláva Benda, Znojmo, Brno. Nádherné fotografie na míru. Rezervuje si pro Vás celý den. Bezva ceny závislé na počtu fotografií, které si nakonec vyberete (...a že jsme si nemohli vybrat, všechny byly moc krásné).

Pronájem lodi - (Lodní doprava Vranov). Loď Viktorie a plavba po vranovské přehradě pouze pro nás, přistavená půl hodiny předem. Spolehlivost a vstřícnost. Vše klaplo, i počasí se zlepšilo a sluníčko vysvitlo.

Svatební boty - prodejna Baťa a pražská prodejna Střevíce a více.

Prstýnky - krásné na míru u klenotníka, p. Čistína, Praha.

Roční výročí s naší 3měsíční dcerkou :-)
1Roční výročí s naší 3měsíční dcerkou :-)