Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Marta a Martin   svatební album

opinka__2  •  1 fotka  •  28. črc 2010, ve Vizovicích, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Krásný den, na který jsme ani moc neplánovali a nechali všechno hezky plynout. A možná právě proto nás oba příjemně překvapilo, že se nic nezaškobrtlo, vše se neslo v přátelském duchu, svatba byla důstojná, oslava bujará, slunečný den plný radosti s našimi nejbližšími.

Pro šaty jsem si jela až do Hlásnice u Šternberka, salon Valery. Velmi krásné a přesně podle mých představ, samozřejmě čisťounké a voňavoučké. Majitelka salonu je velmi milá a ochotná, ve všem vyhoví a má plnou hlavu dobrých nápadů, není pro ni problém ušít šaty na míru a dle vlastních představ. Bonusem k tomu všemu je dobrá kvalita šatů a úžasně nízká cena. Všem, kdo mají cestu kolem, vřele doporučuji se domluvit na návštěvě salonu.

Prstýnky máme ze zlatnictví Pechanec, výborný přístup i cena. Prstýnky přesně takové, jaké jsme si vymysleli.

Koláčky nám pekla paní Pekařová z Veselé - vynikající, čerstvé, jen se po nich zaprášilo.

Ostatní cukroví jsme si pekli sami, babička napekla frgály.

Malý svatební oběd jsme měli ve Vizovicích U Tonka. Pro malou společnost, která nepotřebuje soukromý salonek, to úplně stačí, navíc výborně vaří a krásně nám nazdobili stůl a já jsem se nemusela o nic starat. Na účtence bylo vše přesně vypsáno, s čímž jsme taky byli spokojení, stejně jako s cenou.

Kytičku nám uvázali v květinářství Floristy ve Zlíně. Cena nás trošičku zaskočila (ale znali jsme ji předem, takže žádné nepříjemné šoky), ale květiny byly čerstvé a nádherné, svěží vzhled jim vydržel hodně dlouhou dobu, takže taky můžu jen doporučit.

Zbytek jsme tak nějak pokoupili porůznu a postupně, fotografoval kamarád. Hostů bylo jen 16, takže jsme nemuseli moc vyšilovat ;-).