Svatba za babku 2

13
21. zář 2012
VYBRALI JSME
Aby bylo trochu na výběr 🙂 Další varianta svatby za babku.
Svatba za babku 2 - V září jsou na trhu k dostání různě barevné slaměnky. Okouzlila mě modrá a fialková statice. Připomíná mi kytici levandule. Je živá, jen je to prostě slaměnka :-) Aspoň vydrží do zimy takto krásně barevná a skoro nic nestojí.
3
4
Svatba za babku 2 - Celý svazeček stál 25,- Kč.
2
Svatba za babku 2 - Menší, barevný svazek static byl za 18,- Kč.
3
1
Svatba za babku 2 - Krásně se hodí k bílé. Původně jsem ji chtěla aranžovat jako přízdobu, ale kytička vypadá tak prostě a krásně, že bych jen na stonky uvázala stuhu a nechala tak jak je.
1
1
Svatba za babku 2 - To je sukně ze sekáče. Byla fakt nová, asi někdo nechtěl dělat svůj zadek větším než je nutné a dal ji do bazaru. Já si taky myslím, že taková sukně lambada se na dospělou ženu mých tvarů nehodí, a proto jsem využila materiál na něco lepšího :-D
1
Svatba za babku 2 - Jo a stála kolem 100,- Kč. Víc jak 150,- to určitě nebylo. Hlavně jsem potřebovala bělostnou a hezky vyšívanou látku.
Svatba za babku 2 - Pak jsem si s tím chvíli hrála.
Svatba za babku 2 - A toto je výsledek. Pléd, šál, boa nebo jak se tomu vlastně říká :-D Nosím ho i ve všední dny. A na svatbě by mohl být hezkým doplňkem. I když, já ho nedělala kvůli svatbě, čili náklady 0,-.
29
13
Svatba za babku 2 - Moje brož zakoupená před dvěma lety v Baden-Baden. Levná sice nebyla, ale není to výdaj přímo na svatbu (brož občas nosím), takže náklady 0,- Kč.
5
Svatba za babku 2 - Taky moje brož :-) Tentokrát vlastní výroby, mám ji také už delší dobu a občas ji nosím. Náklady tedy 0,- , ale i kdybych ji dělala, stačí zbytky látky, pár korálků a brožový můstek za cca 5,- Kč.
5
4
Svatba za babku 2 - Nejsem ještě stoprocentně rozhodnutá, ale tato látka se mi moc líbí. A mohl by to být dívčí styl šatů, trošku na lidovou notečku :-)
1
Svatba za babku 2 - Látka má hezkou borduru. Kde jsem ji asi koupila, že... :-D Kolik stála už si nepamatuju, mohlo to být 60,- až 140,-. Víc určitě ne, tak zaokrouhlím na 150,-. Kus má rozměry 1, 10 m x 3, 80 m.
2
3
Svatba za babku 2 - V sekáči koupené dva závěsy, každý má rozměr 145 cm x 150 cm. Cena za jeden 120,- Kč. Zatím ještě nevyprané a nevyžehlené.
3
1
 • ellaesesě úžasná- klobouk dolů !!! Obdivuju kreativní lidi, já sem úplný poleno na takové věci 😞
  • olivazelena
   AUTOR
   @ellae  Ale prosím tě, každému jde něco jiného. Jsi určitě úžasná zase v něčem jiném 🙂 A moc děkuju! 🙂
   • fosinkaOLIVO ZELENA!!!!! 😃 Ja se s tebe picnu! Ted je mi lito kazde koruny co investuju do svatby, kdyz vidim ty tvoje alba 😃
    • olivazelena
     AUTOR
     @fosinka  😃
     • eileenopradu krásné moc se těším na nové fotky..
      • bublischekje to opravdu úžasné,těším se na další Vaše moc šikovné a inspirativní tvoření ! 🙂
       Členem od 9. zář 2012
       483
       profil uživatele

       Další alba od uživatelky olivazelena