Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

nunyluci NEAKTIVNÍ

Svatba byla 10. října 2010 V BAROKNÍ RADNICI V POLIČCE, Region Svitavy  • 

 • Jak jsme se našli…


  Jak to všechno začalo? Jak to bývá, přišlo to nečekaně jako blesk z čistého nebe a dal mi Tebe!
  Je začátek března. Březen r. 2002. Počasí zatím těší málo koho, ale pro dva mladé človíčky Lucii a Míru svítí sluníčko snad i ve tmě.
  Lucii je 14 let a navštěvuje 8.ročník ZŠ v Poličce. Ve třídě má spoustu kamarádů i pár dobrých kamarádek, často ale byla s jednou prima spolužačkou Olinou. Nejen, že jsou spolu ve třídě, ale někdy jdou i hromadně ze školy jako tento den…
  Šly přes město a zastavily u České pošty, zapovídaly se. Luca u pošty čekává na svou maminku, která tam nosí dopisy.
  Co dívčím očím neunikne je na 100% pěkný chlapík! A právě jednoho zaostřují, obě! A jde vedle něj jejich kamarádka, Lucce běží hlavou: Doufám, že to není její kluk! A co na to Olča? Proč nám neřekla, že má takovýho pěknýho kámoše?! Doufaly obě, že jejich kamarádka Petra Nunvářová, která vedle toho borce jde, není jeho holka!
  Nastal poplach, jdou směrem k nám, půjdou kolem pošty a my tady jen tak stojíme a kecáme jak trapky. Už jdou, ahoj, ahoj…pozdravily se holky mezi sebou, i když Lucčin pohled se věnoval jemu stejně jako mladíkův ,,rentgen pohled“ ji.
  Jak šel kolem nich, zastavily by holky čas, aby si ho mohly déle prohlédnou, dlouhé vlasy, pěkné kalhoty, no hlavně ten krásnej tajemnej kukuč.
  A už měly hned další téma – zjistit přece, co to bylo za toho týpka.
  Ihned 2.den o přestávce šla Lucie s Olčou za Peťou, která chodí do 9.ročníku stejné ZŠ.
  Jééé…paráda, Lůca, Olča i Peťa se potkaly hned v polovině dlouhé chodby.
  Peťula hned po pozdravu říká Lucii, že jí musí něco říct, stejně tak nadšená šla Lucie za ní. Tak a kdo začne dřív? Petra zpustila: Luci Ti musím něco vykecat…Luci, Týýý jo, Ty se líbíš mýmu bráchovi!
  Lucie na to suše odpověděla, že jí to nezajímá, ale že chce vědět, kdo to byl včera s ní, že ten se líbí ji! Petra trochu nechápavě s úsměvem dodala, vždyť jo, to je můj brácha, Ty to nevíš?! Lucii se trapasem a skvělým pocitem zároveň podlomily kolena, to snad ani není možný, fakt, tak tomu říkám náhoda?!
  Olča tam vedle nich stála a v tu chvíli se jí to moc nelíbilo, ale zároveň ji to přála a jestli né hned tam, tak později ano.
  Peťula Lucii prozrazovala detaily z jejího rozhovoru s bráchou a 1.dojmu co se viděli…
  Už na dálku jeho pozornost upoutaly krátké, červené vlasy a čím byl blíž tak se zaměřoval jinam, protože prej máš dost dobrou prdel atd…!
  Lucie měla hned nad čím přemýšlet i na koho myslet, protože to bylo vzájemné! Ještě, že ta Peťa tam s ním zrovna šla a že to není zakřiklé děvče a vykecala to! V tu chvíli se Lucie nezmohla ani zeptat na jméno, ale co neudělala hned dohnala ještě týž den po škole v šatně. Říkají mu Mirda a je mu 18 let.
  Tak, jak se Lucince chtělo 2.den do školy to se ještě nestalo, co kdyby se holky zase potkaly a něco nového se dozvěděla. Petra dala ráda Mirdovo číslo, aby mu mohla napsat. I telefonní číslo měli podobné a telefon úplně stejný, není to další náhoda, že by znamení? Žádná jiná SMS zpráva Lucce netrvala déle napsat než ta 1.jemu, Mirdovi. Ani ji neodeslala, takové to bylo děvče nesmělé, pouze ho prozvonila. Ihned napsal: Kdo jsi? Techno v duši. …
  A přeci když se už někdo zeptá, tak je slušné mu odepsat, tak se taky stalo. Vyměnili si pár SMS zpráv a rande bylo domluveno.
  Lůca měla kratší rozvrh vyučovacích hodin než Míra na technické škole v Litomyšli, tak měla po škole ještě čas vrátit se domů a pěkně se obléknout, přitom hypnotizovala hodiny, ale běžely rychleji. V tom přišla domů Lucčina maminka a když viděla, že je jako na trní už aby mohla vyrazit ven zlepšila ji náladu tím, že pokud neumyje nádobí nikam nepůjde! Fór to nebyl a jak by se mamka jindy nechala ukecat, že až se vrátí tak ho umyje, tentokrát to zrovna nezafungovalo a naopak hypnóza hodin, aby čas utíkal rychleji zrovna fungovat začala.
  Už nestíhá, šílí, ale nádobí je umyto. Pěna z Jaru ještě zdobí její ruce, ale pádí k městu, tam mají 1.rande – přímo na náměstí. Mírův autobus má zrovna zpoždění. Už to vypadá, že se nesejdou, ale omyl, oba nestíhají, už hned od začátku byli sehraní. Přišli stejně pozdě a dřív než cokoliv jiného (kdo by čekal třeba polibek, tak smůla) se jeden druhému začali omlouvat. Zašli na kafe, měli si o čem povídat, tak čas strašně rychle utíkal. Míra se vracel domů vlakem, tak hlídali společně čas a on jí šel vždy vyprovodit, nemohli se rozloučit, tak šla zase ona vyprovodit k vlaku jeho a on zase na půl cesty vyprovodil zpátky ji…A jak to pokračuje?
  Jako z pohádky, než jsme si řekli své ANO uplynulo 8 a půl let, ale svatba i to čekání stálo za to! Nic nebylo uspěchané a vše bylo je a bude krásné.


  Manželé Nunvářovi
LUCIE a MIREK 10.10.2010 v 10h - 10. října 2010 - V BAROKNÍ RADNICI V POLIČCE, Region Svitavy - 49 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
nunyluci
LUCIE MIREK 10.10.2010 v 10h
Registrace: říjen 2010
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 1