Nedávno jsme oslavili 7.výročí vztahu, pod jednou střechou žijeme už asi 6 let, a pod silným nátlakem ze všech stran, jsme se rozhodli do toho praštit :-) ať máme na chvíli klid od příbuzenstva.

Máme zamluvené šaty pro mě, hotel, matriku, fotografku, snubní prstýnky jsou doma...konečně jsem sehnala kosmetičku a teď hledám šikovnou kadeřnici Ostrava- Frýdek a okolí....kdo nějakou znáte, dejte mi na ni prosím info a kontakt...moc díky
Jo a taky bych ráda sehnala nějakou nevěstu, která má (měla) stejné šaty jako já - viz album - nevím si moc rady se šperky :-)
Šperků jsme sehnala hned několik, takže si ve finále snad vyberu :-)
Boty vybrány, jak s podpatkem, tak balerínky, sehnány také šaty a doplňky pro mou přerostlou družičku (13 let - to bylo peklo na ni něco sehnat, ještě že je štíhlá)

Nakonec bude květinka kulatá, původně jsem spíše zvažovala převislou vzhledem k mé silnější postavě, aby mě opticky protáhla, ale ve svatební den by si každá holka měla spíše plnit své dávné sny a v těch mých je prostě kulatá kytice. Ráda bych výrazně oranžovou, nejlépe gerbery nebo minigerbery, růže se mi také líbí ve všemožných barvách, ale v oranžové rozhodně ne! Proto bych raději kombinaci bílých nebo krémových růží s nějakou jinou oranžovou kytkou. Květinka ač bude kulatá, tak bude protáhlá, docílíme prý toho buď dlouhými stonky nebo nastavenou speciální trávu (prý bergus?)...no uvidíme