Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Nikola Kapnisti a Ioannis Kapnistis   svatební album

nikkiengl  •  39 fotek  •  8. zář 2010, ve Vrbovské zahradě, v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Jaké to bylo....rychlé! Od ranních příprav až po svatební oběd jsem byla jakoby ve vákuu....ale s odstupem času vnímám naši svatbu jako krásný den plný zábavy smíchu a užasných lidí kolem nás.

MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJI!!!!!!!!!

Šaty: Kleinod ....obrovský výběr šatů (různé styly), šaty jsou nepoškozené, čisté, výborný servise (kafíčko, samostatná šatnička s deodoranty, kapesníčky, krejčovské služby v ceně)...prostě německá firma!

Slavnostní oběd a párty: restaurace Il giardino... bezkonkurenční ceny a to za neuvěřitelně kreativní výborná jídla (k obědu byly kachní prsíčka na mačkaných brambůrkách s pepřovou omáčkou, večer neomezená konzumačka gril, čoko fontána...), výborný servis , věci navíc (měly jsme tam velkou trampolínu pro děti)

Květiny: Bonitasflore v braníku. Výborná floristka s úžasnými nápady - Renatka. Přesně dle mých představ....za super cenu jsem dostala nádherné květiny a květinovou výzdobu, která se snad ani nevidí ve filmech (lilie na stolech..a dokonce byly květiny dány i na záchod)

Video: pan Čulík z Afilm ...proaktivní...nezastaví se. Kdekoliv se něco hejblo už tam stál s kamerou. Výborný človek, výborný kameraman.

Pronájem tramvaje: Dopravní podnik Praha...pan Čtvrtník. Super přístup...vše klaplo na minutu přesně.

Obřad: pan Makovička....církevně civilní obřad, který rozbrečel polovinu hostů! Vřele doporučuji všem co chtějí mít obřad opravdu dojemný, psaný na míru a nezapomenutelný.

Foto: neuvěřitelná simona Smrčková ze Simsfoto která dle mého názoru nemá konkurenci. Neotřelé kompozice, super nápady, skvělý přístup....přijela za námi až z Brna a to bez navýšení ceny...no posuďte samy.

Video ze svatby zde
http://www.youtube.com/watch?v=9dPwP1GchEM&feature=player_embedded

1
1