Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Janička a Lukášek   svatební album

nevesta08  •  38 fotek  •  14. lis 2008, v Brně Líšni, zámeček Belcredi, Region Brno

Jaká byla svatba:

Uteklo to jako voda a náš svatební den byl tu!! Hrozně moc jsme se těšili ale ještě víc jsme byli nervózní jak to vše bude probíhat. Naštěstí počasí vyšlo a vše ostatní také podle plánů. Něco bylo i nad rámec :-) Obřad byl v 11.30h a moje přípravy začali už v 6h ráno. Česání, líšení, oblékání...vše se stíhalo krásně. V 9.30h si pro mě manžel přišel, tatínek sice dělal chvilku drahoty, ale potom mě našel. Ukápla mu i slazička štěstí, když mě viděl, předal mi moji svatební kytičku a šlo se za rodiči poděkovat za vychování syna a dcery. Potom už nic nebránilo naší cestě na zámek. To byl ten nejkrásnější okamžik v mém životě - kráčela jsem vstříc svému muži a říkala si, že zachvilku už si řekneme své ano a budeme svoji! Bylo to něco nádherného. Při předávání prstýnků mi manžel nasazoval svůj :-) chudák z toho byl tak rozrušený, potom první novomanželský polibek a už to jen potvrdit podpisem. Venku na nás čekalo překvapení - kamarádka nám do krabice zabalila 2 hrdličky a tak jsme si každý vypustily jednoho, bylo to kouzelné. Potom sjme udělali pár foteček v zámeckém parku a hurá na svatební hostinu. Ta nebyla la eaž tak rychle - cestou nás zastavili hasiči a udělali nám takovou přepadovku a překvapení ( jsem členka u dobrovolných hasičů), cestou do restaurace jeli před náma a houkali a blikaly majákama.
K obědu svíčková a pak už odpolední legrácky a radovánky až do rána. Večer se spustila bouřka a déšť, tak nám vypnuli elektřinu nachvilku, tak bylo vzrůšo :-)

česala mě kamárádka, která je na mateřské, kosmetika a nehty také kamarádky, které jsou na mateřské :-) svatební salon jsme zvolila v Brně - svatební salon Ano, doporučuji, nechala jsem si šaty šít na míru a dle vlastního přání a byly ještě levnější než jiné šaty v jiných salonech, nechala jsem tam šít i oblek pro manžela, ten jsme si i koupily. I oznámení jsme měly od tam. Kytici a výzdoba květinová byla z květinářství Carmen Flora. Hrála nám kapela Tom Sawyer Band z Blanska. S fotografem jsem byla maximálně spokojena i s kameramanem.

před obřadem
Před obřadem
na zámečku
Na zámečku
obřadní místnost
Obřadní místnost
prstýnky
Prstýnky
já jemu
Já jemu
polibek
Polibek
podpis
Podpis
už jsme svoji
Už jsme svoji
v zámku
V zámku
překvapení
Překvapení
co tam asi je?
Co tam asi je?
už letííííí
Už letííííí
já
v parku
V parku
náš svatební dort
Náš svatební dort
v parku
V parku
ze srnkama :-)
Ze srnkama :-)
s hasiči
S hasiči
nerušit
Nerušit