coverphoto
Neaktivní

netopilice

Petra Kolaříková  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Mám ráda přírodu, kočky, svou rodinu samozřejmě. A pracuju jako dentální hygienistka :)
zaregistrovala se 29. zář 2018
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 7. 6. 2019
400
od svatby
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
5 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +61
Svatební album
Petra Kolaříková a Pavel Kolařík
7. 6. 2019 Praha | 65 fotek
make-up
Romana Čížková (Anet Studio) - Moc milá a šikovná paní Romana. Uklidňovala mě v horších chvílích a odvedla skvělou práci - vlasy i líčení vypadalo bájenčně a vydželo až do rána :)
svatební šaty
Paní Eliška - Šaty byly z druhé ruky od paní tady z beremese. Nechala jsem si upravit vršek a připadala jsem si v nich opravdu jak princezna. Šaty nemají kruhovou obruč, to mi přišlo fajn, ale zase i bylo vedro na nohy z toho množství tylu, ze kterého byla spodnička.
dorty
Paní Dana - Ségry kolegyně, co má pečení dortů jako koníček. Odvedla skvělou práci, dort nejen krásně vypadal, ale i báječně chutnal!
svatební auto
Volvo s90 - Luxusní auto, do kterého jsem se vešla i s šatama :) není co vytknout.
ubytování
Hotel Baroko - Krásné, steré, zrekonstruované stavení se dvorem. Pokoje čisté a hezké. Snídaně dobrá. My i hostě jsme byli spokojení. Já byla hlavně ráda, že jsem na místě hned od rána a mohu se angažovat v přípravách.
hostina
Restaurace Baroko Praha - V restauraci nám vyšli se všim vstříc. Komunikace s paní manažerkou byla bez chyby, odpovídala na všechny moje nekonečné dotazy, pomohla nám s umístěním stolů i výběrem jídla. Jídlo hosté moc chválili, já toho moc bohužel neměla :D K dispozici byla velká zahrada, pinpong, velké posezení před i za restaurací. Vážně krásné místo. Pan provozní i servírky se nám věnovali a holky byly ochotné až do pozdních hodin.
květiny
Vazárna SOU Jarov - Kytky i květinové dekorace v místě obřadu byly krásné. Vydržely, barva odpovídala domluvě. Vše perfektní. Cena výhodná.
civilní obřad
Botanická zahrada Malešice - Domluva se zástupcem ředitele byla trochu horší, ale mě to stačilo. Zahrada je krásná, vše připravené, jak jsme si domluvili. V případě špatného počasí, byla možnost obřad udělat v zámečku.
hudba
Light Sound Dance - David byl super, věděl, co hrát, snažil se lidi roztancovat, což se povedlo až dost pozdě, ale s tím jsem počítala. Holt nemám pařící rodinu :D zahrál všechno na přání, co jsme chtěli, komunikace skvělá v den svatby i před tím. Cena bezkonkurenční.
fotograf
Martin Polomský - Martin je fakt sympaťák a profesionál, který ví, co dělá. Nikde se nepletl a fotky vyšly krásně. Na focení s partnerem nám řekl, co máme dělat a tak. Fotky v elektronické podobě jsem měla rychle k dipozici.
Žádné příspěvky