Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Magdalena Mlčáková a Ivo Hetmánek   svatební album

naccey  •  50 fotek  •  6. zář 2008, ve Valticích, Region Břeclav

Jaká byla svatba:

Svatební den byl velmi rychlý, ale nádherný. Když se zpětně dívám na fotky, vrací se mi okamžiky a jsem moc ráda, že jsme se rozhodli vzít a že jsem si vzala muže, kterého miluji.
Týden před svatbou jsem byla lehce nervózní až hysterická, řešily se věci na poslední chvíli a nebylo to zrovna moc v pohodě. Ivoš byl klasicky klidný :-)
V sobotu jsem vstávala v 5 a na půl 7 jsme už jeli se ségruš ke kadeřnici, Terču udělala první a ta pak jela domů naaranžovat pohoštění a pomoct svému příteli Romanovi vítat první hosty. Já jsem po kadeřnici jela k vizážistce a spěchala jsem domů. Přítel se mezitím taky vzbudil a stihl jet s našima pro květiny a nechat připevnit květinovou výzdobu na auto.
O půl 11 se začali sjíždět první hosté. Byla jsem dost nervózní, ale prý jsem působila klidně a dokonce jsem vtipkovala, což si moc nepamatuji :-)
Obřad byl na 12 hod na Městském úřadě ve Valticích, přijeli jsme klasicky lehce pozdě, už na nás čekali. Dohodli jsme se, že chceme udělat špalír, svědkové seřadili pozvané a mohlo se vyjít.
Obřad trval asi 20 minut a součástí byla i recitace. Ocenili jsme, že to nebylo moc dlouhé a bylo to celkem k věci :-) Po očku jsem sledovala, že někteří rodičové jsou lehce pohnuti a i nějaká slzička ukápla. Nakonec jsme si s oddávajícím, matrikářkou a svědkama připili a mohli jsme vykročit už jako novomanželé.
Následovalo focení v okolí Valtického zámku, jen s družičkama, svědkama a jejich partnerama. Ostatní se procházeli a jeli k zámečku La Veneria, kde byl připraven svatební oběd.
Před obědem měl můj táta dojemný přípitek, není asi zcela lehké vydávat dceru. Na oběd byli k dispozici 3 jídla (svíčková ,candát a kuře) a zeleninová polévka. Poté káva a dort.
Po 17 hod jsme vyrazili do vinného sklípka v Úvalech. Ubytovali jsme se a po 18 hod začali přicházet hosté, vesměs kamarádi ze školy, z práce a z volejbalu :-)
Kapela svolala na první novomanželský tanec, nejsme s Ivošem zrovna hvězdy parketu, ale nějak jsme to odploužili :-). Poté jsem vyzvala partnerova otce a on moji maminku. Přicházeli další hosté a zábava se rozproudila. Kapela hrála výborně a bylo veselo. Ve sklípku měli výborné víno a nachystané občerstvení bylo také skvělé. Podávalo se grilované vepřové a kuřecí maso, opékané brambory a flamendr a na druhou večeři kuřecí rolády a k tomu studený raut.
Měla jsem radost, že jsem ten den s našima a s rodinou, že přišli kamarádi, které mám moc ráda a s kterýma je veselo. Den jsem si maximálně užila a budu na něj dlouho vzpomínat.
Chci poděkovat našim za podporu a za nervy, které jsem jim způsobila tímto snad uváženým činem :-), sestřičce za pomoc, Romanovi za roznášení slivovice, své kamarádce Olze, která mi svědčila, rodině, že si to prožili s námi, kamarádům ze školy, které jsem už dlouho neviděla (Peťce se Sebastianem, že dojeli až z Francie), holkám z práce, Štěpánovi za kulturní vložku, klukům z volišu (že zvýšili výškový průměr :-D ), prostě všem, kteří došli a mohli se bavit s nám. Vám všem DÍKY MOC.

Šaty- Hedvika Briš, Hulín - velká spokojenost, sympatická paní, perfektně rozumí své práci, originální nápady, moc doporučuji
Účes - Salon Šarm, Břeclav - Poštorná, spokojenost
Boty - Baťa
Šperky, čokojmenovky, podvazek - MiaDesign
Kytka, korsáž, kytky pro maminky, náramek pro svědkyni, výzdoba na auto - Květinové studio Kopretina, Břeclav - výborné, moc se mi květiny líbily, ochotné paní
Hudba - skupina Conti, Brno - perfektní, hráli od 18 hod do půl druhé do rána, zábavní, lidi se moc bavili
Fotky - Miroslav Mlčák, Hulín (otec - fotí poloprofesionálně) a Kristián Palich, přítel manželovi sestřenky, krásné fotky, oba doporučuji :-)
Koláčky a cukroví na výslužky - paní Mlčáková, Němčice a paní Hlobilová, Pravčice, moc dobré, cukroví bylo drobné, moc krásné
Košile a kravata pro ženicha - Neo moda
Líčení - paní Uhlířová, Břeclav-Poštorná, příjemná a profesionální
Svatební oběd - místo: La Veneria Rytířský sál, Valtice - krásné místo, oběd připravovala Valtická rychta, Valtice - upřímně mě jednání zklamalo, čekala jsem větší profesionalitu, jídlo bylo moc dobré, ale s jednáním jsem spokojená nebyla, jednala jsem s nimi půl roku dopředu, neodpovídali mi na mail, do telefonu bylo vše v pořádku a pak se důležité věci řešily týden před svatbou
Svatební dort - cukrárna Delikana, Břeclav - výborný, všichni ho chválili
Večerní svatební akce, ubytování - Vinný sklep Daniely Valentové v Úvalech - naprosto perfektní, krásné místo, atmosféra, krásně udělali výzdobu, výborné jednání, velmi milá majitelka. Stoprocentně doporučuji, všichni ocenili, že je akce uvnitř i venku, kde se tančilo. Nádherný areál, výborné ubytování.

Pozvánka na svatbu
Pozvánka na svatbu
Oznámení o svatbě
Oznámení o svatbě
Výzdoba auta
Výzdoba auta
Už nachystaná
Už nachystaná
S družičkama
S družičkama
A můžeme jet
A můžeme jet
Ženich před obřadem
Ženich před obřadem
Manžel s maminkou
Manžel s maminkou
Tatínek mě vede
Tatínek mě vede
Jsem lehce dojatá
Jsem lehce dojatá
Prstýnky
Prstýnky
První políbení
První políbení
Už manželé
Už manželé
Se svědkama
Se svědkama
Ivoš s Davidem (svědek)
Ivoš s Davidem (svědek)
Svatební oběd, La Veneria
Svatební oběd, La Veneria
Přípitek
Přípitek
Krájení dortu
Krájení dortu
Sklípek
Sklípek
Sklípek
Sklípek
Už vysmátí
Už vysmátí
První tanec
První tanec
První tanec
První tanec
První tanec
První tanec
Holky ze školy
Holky ze školy