Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kateřina Pyskatá a Martin Urbánek   svatební album

muchuska  •  39 fotek  •  30. srp 2010, na zámku Manětín, Region Plzeň

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl nádherný!!! Před obřadem se sice začalo všechno hroutit, samé komplikace.....část rodiny s rozbitým autem málem nestihla obřad, museli jsme obřad o 15 minut posouvat a spousta dalších věcí...ale hlavní je, že nakonec vše dobře dopadlo a užili jsme si to:) Vyšlo nám krásné počasí, rodina a kamarádi přijeli v hojném počtu...co víc si přát. Děkujeme!

Svatební účes: p. Adriana Coufalová kadeřnictví Alberto v Plzni.....spokojenost, účes se povedl a držel až do rána:)
Líčení: p. Fajtová z Design blocku v Plzni....taky nádhera, umí zakrýt nedostatky a krásně zvýraznit
Kytice: květinářství Milt, Plzeň....kytice sice nebyla přesně podle mých prvotních představ, ale i tak se mi moc líbila
Svatební dort: cukrárna a pekárna PEKO, Plzeň...výborný a hlavně levný dortík a co teprve koláčky...po těch se slehla zem hned jak se dali na stůl:)...určitě doporučuji!
Ženichovo oblek: Blažek...z toho jsem měla největší radost, sehnali jsme ho ve slevě a měl krásný střih a materiál
Svatební šaty: Andělské svatební studio Praha...šaty se všem moc líbily, jen byl menší problém při vyzvednutí s dírkama, které zbyly po úpravě od minulé nevěsty...nakonec vše napravili, ale určitě bych tuto svatební studio nedoporučila (závoj zdarma jsem si mohla vybrat jen ze tří příšerných modelů, takže nakonec jsem si ho nechala ušít přes internet, na zkoušce šatů mě hrozně honili už abych byla pryč...)
Závoj: MM svatební závoje od p. Marcely Michálkové...pokud budete chtít závoj podle vašich představ, tak určitě od p. Michálkové...poradí vám a udělá závoj jaký si přejete!
Obřad: zámek Manětín.....příjemný a přátelský přístup, krásné prostředí, nikdo vás po obřadu nehoní, že už čeká další nevěsta
Hostina: restaurace Kalikovský mlýn....to byla skvělá volba, vše co jsme si řekli pro nás zařídili, personál se o nás dobře staral, velké porce výborného jídla a nejlepší byla zahrádka hned vedle řeky, na které si hrály hlavně děti:)
Hudba: DJ Richie....kamarád, moderátor na plzeňském rádiu...moc pěkně moderoval a hrál
A nakonec samozřejmě náš úžasný fotograf Lukáš Potůček...jakmile jsme viděli jeho práci, už jsme nechtěli slyšet o nikom jiném a udělali jsme dobře...fotky od něj nám úplně vyrazily dech! Lukáši, ještě jednou moc děkujeme, focení s tebou byla zábava a moc jsme si to užili:)
Pokud jsem na něco zapomněla a někoho by to zajímalo, tak se ozvěte;-)
Tímto děkujeme všem, kteří se na svatbě podíleli, hlavně rodině a kamarádkám Verunce a Verunce!