Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pro Profesionály - Aktuality a změny na stránce  vybrali jsme

26.7.2013

Dnes jsme spustili novou funkci v "Můj Shop" - Zájemci

  • Inzeráty se dají setřídit podle zájemců
  • U každého zájemce jsou vypsané všechny inzeráty, na které reagoval
  • Vidíte rovnou i celou komunikaci, a dá se přímo odpovědět
  • K zájemci si připíšete poznámku
  • Vybavené zájemce si odstraníte (zájemce se skryje)
Více info v tomto článku

 

15.3.2013

Od 1.3 se mezi Profesionály mohou zaregistrovat jen firmy, které mají oprávnění k podnikání (IČO).

Po 4.4. se budou zobrazovat jen profily Profesionálů, kteří toto oprávnění mají. Prosím, zkontrolujte si na svém Profilu PRO, zda máte uvedené své IČO a obchodní jméno.

Pokud oprávnění k podnikání zatím nemáte, doporučuji si jej do začátku dubna opatřit. Pomůže Vám tento článek naší Profesionálky na Modrém koníku.

Jaké možnosti podnikání si můžete zvolit, najdete tady.

 

25.2.2013

Ve středu 27.2. mezi 8:00-9:00 bude plánovaná odstávka stránek. Potřebujeme asi hodinku na technické úpravy, možná to bude malinko déle, proto Vás prosíme o trpělivost. Děkujeme za pochopení!20.2.2013

Dnes jsme umožnili Profesionálům označovat závadné příspěvky ve Fóru. Doteď jste mohli označovat jen celá Témata, teď je vykřičník u každého příspěvku v diskuzi. Velmi poprosím, pokud máte podezření, že si někdo dělá ve Fóru reklamu, a není Profesionál, označte nám takový příspěvek vykřičníkem, a my to prověříme. Chceme, aby na stránce byli všichni féroví, proto každého, kdo si reklamu dělá skrytě pod nickem běžného uživatele, oslovíme s nabídkou PRO. Pokud ji nevyužije, musí ze stránky odejít. Díky za pomoc!

 

20.12.2012

V Shopech je možné nyní nabízet i služby.

Dosud byly Shopy jen pro zboží, teď můžete inzerovat i služby (půjčování šatů, líčení, fotografování, pronájem místa na stavbu, pečení, organizování svateb apod.).

Do inzerátu je vždy třeba vložit aspoň jednu ilustrační fotku. Pokud nemáte konkrétní věc k dispozici (např. šaty, které se teprve budou šít), zadejte fotku jiných šatů a do textu napište, že je možné si vybrat z katalogu apod. Na fotce musí být vždy nabízená věc nebo jí věc podobná, nikoli logo, fotka fotoaparátu apod.). Jste-li fotograf, vložte ukázku svých fotek. Ano, kameramané to mají s fotkami horší, ale ti zase mají výjimku, že mohou do inzerátu vkládat www odkaz na svou tvorbu.

Vždy uveďte předpokládanou cenu. Cena služby v Shopu není pevná a závazná, dohodnete ji s konkrétním zájemcem individuáně. Vyberte cenu podobných šatů a na základě zkušenosti stanovte přibližnou cenu. Vytvořte ze svých služeb konkrétní balíčky a nabídněte je za konkrétní ceny. Co nejpřesněji popište svou službu (kolik hodin hudby je v ceně, zda je v ceně doprava, zda je v ceně půjčovného čištění věci apod.).

Poprosím dodržovat naše zvyklosti, jako například:

  • pište jen malými písmeny (nikoli VELKÝMI), platí pro nadpis i text inzerátu
  • nepoužívejte ozdobné znaky (***, --------- ......) ani více vykřičníků (!!!!!!!!)
  • nevkládejte do textu inzerátu odkaz na své www stránky (v Podmínkách prodeje je www v pořádku)

Pokud bude Váš inzerát obsahovat nějakou chybičku, upozorníme Vás na to dočasným zablokováním inzerátu. Tím Vás jen chceme upozornit, že je třeba inzerát opravit. Důvod zablokování najdete vždy v "Můj Shop". Po rozkliknutí každého zablokovaného inzerátu najdete přesný důvod zablokování, který je potřeba odstranit. Po opravě klikněte na tlačítko "Inzerát jsem už opravila. Už splňuje pravidla" - tím bude odeslaný adminovi na schválení a po něm se zase bude zobrazovat. Schválení může trvat několik dní.

Jak opravit zablokovaný inzerát?

 

11.10.2012

V Albech se může uvádět i cena zboží, které nabízíte. Dosud to nebylo povolené, ale protože jste nám o tom často psali, rozhodli jsme se ceny v Albech povolit :-)

 

Informace jsou určené pouze pro naše registrované Profesionály. Netýkají se běžných uživatelů, protože ti své služby, nové zboží apod. nabízet nemohou.

Přidané 11. říj 2012.  •  To se mi líbí
moulinkaa  
Přidané 11. říj 2012.