Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Grymová a Martin Novák   svatební album

motejlka  •  49 fotek  •  25. kvě 2010, Na zámku Vlašim a hostina na statku Blaník, Region Benešov

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl nepopsatelně nádherný,nemá asi cenu se tady nějak moc rozepisovat,protože to číst stejně asi nikdo nebude. Fotky budou mluvit za vše.

Svatební salon Buštěhrad - šaty jsem měla nááádherný,ale byla jsem trochu majitelkou vystrašená,takže jsem pořád dokola řešila vlečku a abych s nima nic neudělala,protože mi bylo řečeno,že s vlečkou chodit jen v obřadní síni,což je prostě nemožné,pak jsem měla pořád vidět mojí obruč a všechny kolem napomínala,pozor vlečka,pozor na vlečku,nic pohodlného to tedy nebylo. Ženichův oblek byl v pohodě.

Dorty - cukrárna Buštěhrad - prostě na jedničku,nejen že svatební dort krásně vypadal,ale i skvěle chutnal,mini zákusky jak někde na zámku a ostatní dortíky taky úžasné. Rozhodně doporučuji.

Kytičky - květinářství Benešov - moje kytka byla přesně podle mého přání a ostatní taky krásné. Stůl jsem si ale ozdobila sama lučníma kytkama a kdo má tu možnost,doporučuji.

Catering - pan Turek Vlašim - jídlo bylo prostě skvělé a rautové stoly? jedlo se i očima,kdo bude chtít kontakt,ráda a s klidem pošlu. Doporučuji.

Obřad - zámek Vlašim - obřad i proslov krásnej i vtipnej,což nám celkem pomohlo nebrečet.Focení pak proběhlo ve Vlašimském parku,pro nevěstu trochu daleko,ale jinak moc krásný. Doporučuji.

Statek Blaník (Světlá,Louňovice pod Blaníkem)- od pátku se sjížděli hosté a obdivovali majitelů krásně zařízené pokojíčky,konala se tam v sobotu i hostina a večerní řádění. Majitelé jsou úžasní lidé. Jestli někomu nevadí dálka a chce vesnickou svatbu ráda pošlu kontakt. Doporučuji.

Fotograf - Pan Štěrba - je vidět že má práci koníčkem,měl skěvé nápady a dokonce si lehnul na silnici a bahna (fotky budou k vidění za týden). Také ráda pošlu kontakt. Doporučuji.

Kadeřnice - kamarádka z Berouna - účes mi udělala přesně jak jsem si přála,také líčení je její práce,byla skvělá i jako podpora. Ráda pošlu kontakt. Doporučuji.

Děkuji všem,hlavně rodině,kamarádkám a hlavně mému MANŽELOVI :o)

1
Družičky
Družičky
Vlastní tvorba
Vlastní tvorba
2
2
2
1
2
Skoro po roce od svatby,naše láska Filípek.
1Skoro po roce od svatby,naše láska Filípek.
None