Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

monika11 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 10. listopadu 2006 na Staroměstké radnici v Praze, Region Praha  • 

  • Ráno pršelo, bylo pod mrakem, takže jsme se báli, aby takové počasí nebylo celý den. Nakonec se ale vyjasnilo a bylo krásně. Před cestou na obřad jsme se všichni sešli u nevěsty doma. Já jsem měla trochu zpoždění u kadeřnice, ale všechno se zvládlo, já si oblékla svoje krásné svatbení šaty a vydali jsme se na cestu Prahou. Jeli jsme v koloně osmi aut, občas mezi nás někdo vjel, ale na místo jsme se dostali včas.
    Radnice byla nádherná, krásné čekací sály a milí uvaděči a matrikářka. V předsálí jsme vítali přicházející hosty, potom následovalo krátké focení a obřad. Varhanní hudba byla nádherná a stejně tak celý obřad, který jsem skoro nevnímala. Po gratulacích jsme šli před Radnici udělat skupinové fotky a potom nějaké záběry na náměstí. Fotografové byli úžasní a my úplně ztuhlí. Po akci na staromáku jsme měli ještě domluvené focení na kampě a Vyšehradě. Procházka na Karlově mostě ve svatebních šatech byl jeden z nejkrásnějších okamžiků celého dne. Po dvou hodinách focení jsme byli už docela zmrzlí a tak jsme se těšili na svatební hostinu.
    Celý den utekl jako voda, k žádnému trapasu nedošlo a nám už teď zbývají jen vzpomínky a fotografie na tento překrásný den.
Monika a Karel Fischlovi - 10. listopadu 2006 - na Staroměstké radnici v Praze, Region Praha - 42 fotek
monika11
Monika Kirsová Karel Fischl
Registrace: červen 2006
Příspěvků: 26
Inzerátů: 0
Přátelé: 0