Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

mohn Aktivní

Svatba byla 16. června 2018 Region Brno  • 

Fotograf Lucka Macourková - Jsme nadmíru spokojení, skvělý přístup, vstřícnost a ochota. Lucka je moc sympatická a přirozená, přála jsem si veselé, uvolněné fotky bez příliš strojených póz a fotky předčily moje očekávání :)
Hudba Spotify - Vzhledem k nedobrým zkušenostem se živou kapelou a DJ z jiných svateb jsme se rozhodli si muziku zajistit sami. V průběhu celého večera hrál svatební mix (cca 9 hodin, rozhodně jsme ho nestihli celý), který jsme prokládali vlastními playlisty - česká a slovenská hudba, moravské a slovenské lidovky atd.
Kostel Kostel sv. Cyrila a Metoděje, Bílovice nad Svitavou - Ten kostel mě fascinoval pokaždé když jsem jela okolo vlakem a když se to ještě potkalo se skvělým panem farářem Lazárkem, tak jsme měli jasno. Kostel má zvenku hodně netradiční architekturu, uvnitř je skromný a světlý, přesně jak jsem si přála.
Hostina Kůlna Jedovnice - Nádherné prostředí - samota, z jedné strany les, z druhé louka. Díky počasí nám vyšla venkovní svatba se stoly na trávě. Byla tam spousta prostoru na tancování, děti se měly kde hrát. Vynikající jídlo a krásné pokoje, které voněly dřevem.
Svatební oznámení Vlastní výroba - Dělali jsme si sami a rozhodně nelitujeme, nešlo o úsporu peněz, ale o naše přání vytvořit si jej, protože bylo hodně osobní. Jen jsme je nechali vytisknout na pěkný papír v tiskárně.
Koláče Tři ocásci - Vynikající minizákusky, cupcakes. Lidi si pochvalovali a ani si nevšimli, že jsou veganské (většině lidí jsme to raději neříkali, protože by se toho báli :D). Skvělá domluva a komunikace ze strany cukrárny.
Víno Alois Tománek, Boršice - Víno na svatbu od pana Tománka z Boršic. Svatební víno přímo od penzionu Kůlna, kterým jej dodává vinařství Sonberk.
Svatební šaty Moje teta švadlena :) - Šaty byly šité na míru, stuha je z našeho kroje.
Podvazek pro nevěstu Intimissimi - Konečně netradiční a krásný podvazek.
Make-up Kristýna Kaštánková - Mohu dát jen ta nejlepší doporučení. Kristýna je moc šikovná, milá a ochotná. Nalíčila mě velmi jemně, ale zároveň zdůraznila, co jsem si přála zdůraznit. Líčení bylo příjemné a vydrželo až do druhého dne ráno. Nechala bych se od ní nalíčit znovu :)
Květiny Kvítí z lesa - Přála jsem si luční kytky a neuhlazenou kytici, předčilo to moje očekávání :)
Koláče Vlčnovské vdolečky
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
mohn
K M
Registrace: leden 2018
Příspěvků: 82
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
6 5 3 dní
Po svatbě