Po téměř dvou letech se mě můj miláček zeptal, jestli se chci stát jeho ženou a já řekla ano. Jsem moc šťastná. Bylo to na dovolené na Isla Margaritě, na nádherné pláži ostrůvku Cubaqua. Ani datum nezapomenu - bylo to v úterý 20.11.2007 :-)

Rodiče mého snoubence s jeho sestrou nás vyzvedli na letišti 24.11.2007 a doma po uvítání jsme jim tu novinu oznámili. Trošku to tušili, ale moc nám to přejí. Tak můžu začít snít, plánovat, realizovat.

Týden po návratu z dovolené proběhlo oficiální požádání o ruku mých rodičů.

Jediné co je zatím jisté na 100% je místo svatby a to bude na Moravě - přesněji řečeno ve Slavičíně.

Tak už je to jisté a zamluvené - 7.6.2008 ve 12.30h na radnici ve Slavičíně.

Hostina bude ve Slavičíně na Záložně.Je tam hezky zrekonstruovaný sál.
Měla bych se taky už vrhnout na výběr a zkoušení šatiček.
Cukrářka, hudba i fotograf jsou zamluveni.

První šatičky jsem si zkoušela 12.1.2008 v salonu Pronuptia v Praze. Nic moc - dali mi vyzkoušet jen ty šatičky, které jsem si našla v katalozích, žádná iniciativa a pořád mě upozorňovali,že vlečku musím mít pořád nahoře.

Druhé zkoušení 19.1.2008 v salonu Potěšení 79 v Praze - moc ochotná a milá obsluha,velký výběr. Pořád mi nosili další a další šatičky v mém stylu, vůbec jsem nemusela pátrat v katalogu.
Sice jsou dražší, ale uvidíme.

Oznámení nám vytvořila moje sestřička Hanísek, je fakt šikovná a konečný výtvor je fakt super. Díky Hani. Už je můžeme rozdat :-)

V neděli 3.2.2008 jsme rozdali oznámení a pozvání na svatbu moravské části hostů a v sobotu 22.3.2008 rozdána oznámení pražské části :-)

Vybrány šatičky v salonu Hana ve Valašských Kloboukách dne 7.3.2008, nádhera! A všechny ty úžasné doplňky co jsou v ceně! V salonech ve Zlíně jsem pořád srovnávala a večer se vrátila do Klobouk a rovnou zamluvila a zaplatila zálohu.

26.4.2008 upřesnění na radnici ve Slavičíně, zkouška šatů - poslední, domluvena kytice.