Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michaela Hrazdírová a Daniel Jetenský   svatební album

misullka  •  50 fotek  •  13. srp 2008, na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov

Jaká byla svatba:

Náš svatební den se opravdu vyvedl a myslím, že se všem líbil. Symbolicky nám sprchlo pár kapek..ale to prý přináší štěstí..tak uvidíme..necháme se překvapit.

Fotografové - Janička Jurčová a František Ehrenberger - fantastičtí, profesionální, nápadití, prostě skvělý..velké díky!
Hostina - hospoda u Campra, Droužkovice - p. Campr skvělý hostitel, jídla bylo dostatek a všem moc chutnalo. V okrese vyhlášený a všichni víme proč. Velké díky i jemu.
Květiny - květinářství Kopretina, Ruská ul., Chomutov - svatební kytice byla ještě krásnější než v mých představách. Ochotné a milé květinářky, které vždy velmi dobře poradí.
Hudba - David Kiklhorn - jeho karaoke mělo veliký úspěch, Davide díky!
Dort - kamarádka Maruška - byl vynikající, všem moc chutnal a ještě teď se nám na něj sbíhají sliny...byl úžasný, děkujeme.
Svatební šaty - salon Delta Most, velmi ochotný a vstřícný personál, děkuji za trpělivost a za radu se šatama. Cítila jsem se v nich jak princezna.
Koláčky a rolády - moje tetičky, moc moc moc výborný. Děkujeme!
Visážistka - Deniska Talaváňová - velmi nápaditá, milá a ochotná paní. Moc děkuji, všem se moc líbilo a já se v tom cítila hrozně dobře.

Velké díky také oběma rodičům za psychickou a finanční podporu, velmi si toho vážíme a jsme moc vděční. Máme vás moc rádi.

V neposlední řadě veliké díky svědkyni a svědkovi a taky všem přátelům a známým, kteří nám byli na svatbě, i díky Vám se stal náš svatební den tím nezapomenutelným.

Málem bych zapomněla - děkuju svému manželovi za to, že to se mnou ustál a byl mi oporou ve chvílích, kdy jsem ho opravdu potřebovala...a taky samozřejmě za to překvápko ;) Miluju Tě!

Červený Hrádek v Jirkově
Červený Hrádek v Jirkově
Jdeme na to..
Jdeme na to..
a je to...
A je to...
just married =)
Just married =)