Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

misulenka_pepousek Neaktivní

Svatba byla 1. září 2012 Dětenice, Region Jičín  • 

  • Je to divná historka - seznámili jsme se v podstatě na diskotéce :) Kamarádka slavila narozeniny, na něž jsme byli oba pozvaní, ale v baru, kde jsme byli nejdřív posedět, jsme si sebe vůbec nevšimli, seděli jsme k sobě zády. Pepína jsem zaregistrovala až na diskotéce, kam jsme se před půlnocí přesunuli, protože tancoval jinak než všichni ostatní. Později jsem se dověděla, že od čtyř let závodně tancoval latinu a standard. Seznámili jsme se, pokecali si... hodně si pokecali, protočil mě v několika sexy-tanečcích a před odchodem si řekl o číslo (prý asi podruhé v životě - a kdyby to neudělal, zjistila bych si ho já :D ). Scházeli jsme se nejdřív na tajňačku v čajovně, pak jsme se vídali denně u mě doma a v podstatě spolu začali bydlet.
    O ruku mě pořádal 36 minut po jeho 26. narozeninách, 1.1.2012 na Náměstí svobody (hehe) na Praze 6 :))
    Žijeme spolu a s našimi dvěma králíčky spokojeným a občas mírně bouřlivým (hlavně slovně :)) ) životem na okraji Prahy a těšíme se na společnou cestičku v nějakém novém bytě, který bude jen a jen náš :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
misulenka_pepousek
Míša - 33 r. Pepousek - 33 r.
Registrace: leden 2012
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 19
Inzerátů: 0
O mně: Jsem normální ženská, která se ráda baví, směje, občas i pohádá, polenoší, uvaří, naklidí a tak :) Miluju nedělní dopoledne, kdy jsme doma, máme naklizeno a čekáme u filmu na dovaření obídku :) Ráda cestuju a keškuju, zbožňuju zámky a hrady, procházky lesem i courání městem. Nedovedu si představit život bez svého Pepouska, našich králíčků Ňuchýnka a Ťutinky, naší velké rodiny plné dětí a skvělých lidiček, hudby (hlavně Nigthwish, Evanescence a The Rasmus), knih, práce a smíchu :)
Přátelé: 28
Líbí se mi tyto fotoblogy (13)