Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michala Zalotěnková a Vladimír   svatební album

mishazalota  •  59 fotek  •  9. srp 2014, Starý Jičín, Region Nový Jičín

Jaká byla svatba:

http://vimeo.com/104742804

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Kika Horutová Phtography - Kika je velice vstřícná. Mohu jen doporučit, za skvělou cenu velká spousta nádherných fotek.
Kameraman Magicfilm Petr Pobořil - Že je Peťa profík nám došlo již po první schůzce před svatbou. Faktem je, že se ve svatební den snaží udělat hodně krásných záběrů. Pro nás samotné toho natáčení sice bylo až až. Za ten den jsme se byli natáčet na několika různých místech, což bylo na úkor fotografky.
Hudba Bublifunk Frýdek Místek - Kapela je opravdu skvělá. Jsou schopni zahrát úplně všechno. Musím ale napsat ale i to, s čím jsme spokojeni nebyli... Příliš dlouhé pauzy kapely a fakt, že se s němi nebylo možné domluvit na prodlouženém hraní (za příplatek), byť v mejlu psali, že to možné je.
Kostel Petr Maria Dokládal - Vybrali jsme kostel na Starém Jičíně. Nádherný interiér a úžasný a milý pan farář.
Hostina Penzion Starojická pizza, Obecní sál Starý Jičín - Hostinu jsme měli v obecním sále na Starém Jičíně. Komu nevadí starší vzhled sálu, mohu jen doporučit. Měli jsme tam své soukromí a dostatek místa.
Svatební auto Špaček - Auto nádherné, ale mírně prudérní pán, který pak za to chtěl docela pálku, byť to mělo být méně.
Svatební oznámení Samovýroba :-)
Svatební šaty Http://www.satickynamiru.cz - Objednány z satickynamiru.cz. A ušity byly podle zadaných mír. Byl to docela risk. Musela jsem ještě nechat upravovat protože mi stejně byly velké a dlouhé, ale ve výsledku vypadaly krásně..
Šaty pro družičky Ivana Stromšíková
Doplňky nevěsty Svatební salon Kamila,Nový Jičín - Půjčovala jsem spodnici, deštník, šátek přes ramena... Super domluva, milá paní.
Účes Lucie Borák Jandová - Skvělá paní, na zkoušce se mnou měla trpělivost, dokonce mi ve svatební den vyzvedla živé květy do vlasů a účes udělala nádherně! ♥
Make-up Lucie Borák Jandová - Make-up krásný, propracovaný, zlaté ručičky lidský přístup. Díky časovému presu pak i pomohla s mým oblékáním.
Květiny Květiny Zdenka Hodslavice - Opravdu skvělá floristka.
Svatební prsteny Po babičce a dědečkovi
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None