Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michaela Železná a Martin Železný   svatební album

misa.zelezna  •  41 fotek  •  3. zář 2010, v Bučovicích na zámku, Region Vyškov

Jaká byla svatba:

Svatba = nejkrásnější den v životě. Vím, že tato slova říká každý, ale byl to opravdu náš nejhezčí a nezapomenutelný den. Brali jsme se 10. července 2010 a měli jsme vydařené slunečné počasí, až tropické. Obřad se konal na zámku v Bučovicích v menším nádherném sále. Svatba byla malá, jen v rodinném kruhu. Po obřadě jsme se přesunuli do Olšan do restaurace, kde byla nachystaná krásná tabule a zábava mohla začít:-)
Po obřadě jsme zůstali s ženichem na zámku, abychom se mohli vyfotit a měli památku. Vybrali jsme si profesionální fotografku, paní Kamilu Štrofovou z Brna, se kterou již měla zkušenost moje sestra, která se nechala nafotit s bříškem, když byla těhotná. Fotky se nám tak strašně moc líbily, že jsme se rozhodli pro paní Kamilu a měli jsme to štěstí, že měla v den naší svatby volno. Focení s paní Kamilou bylo tak příjemné, že to zvládl i můj manžel, který se strašně nerad fotí:) Paní fotografka vymýšlela různé zajímavé pózy a výsledkem jsou naprosto překrásné a originální fotky, které se všem moc líbí a my s manželem máme nádhernou památku. Dostali jsme již hotové krásné album s upravenými a vyretušovanými fotkami a samozřejmě všechny fotky na CD. Paní Kamila také udělala veškeré květiny, které byly kouzelné a také mě nalíčila. Tohle byla velká výhoda, protože zastala tři úlohy najednou a mně tím odpadla spousta starostí s domlouváním květin a s líčením.
Celkově byla svatba moc vydařená a máme tu nejhezčí vzpomínku na celý život:-)

Doporučuji Fotostudio-K - fotografku Kamilu Štrofovou z Brna, se kterou byla výborná spolupráce a hlavně fotky stojí opravdu za to!!! Paní Kamila také zajistí veškerý květinový servis včetně výzdoby kostela, obřadní síně, slavnostní tabule apod. a líčení nevěsty i svatebčanů. Byli jsme maximálně spokejení.

1