coverphoto
Neaktivní

mirulli

Mirka Hlavacova  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. čvc 2012
bydlí v městě Zlín
Info o svatbe
Svatba byla 6. 10. 2012
2914
dní po svatbě
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (3)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +62
Svatební album
Mirka Hlavacova a Zdeněk
6. 10. 2012 Zlín | 66 fotek
kameraman
O2 Video - Lukáš Bartoš
Lukáš je strašně fajn kluk s neustále novými nápady na originální svatební video. Spolupráce s ním byla úžasná a výsledek jeho práce nám bude krásnou památkou:-)
fotograf
Jana Olšová
Jak můžete samy vidět, fotky jsou krásné:-) S Janou jsme byli moc spokojení, focení ji baví a výsledek své práce chce mít dokonalý. Tohle je jen výběr fotek, dala nám jich strašně moc, máme krásnou památku. Jani dík:-)
hostina
Radniční restaurace v Zádveřicích
Velká spokojenost. Krásný sál, jak jsme se na něj šli podívat poprvé, hned jsme věděli, že tady chceme mít hostinu. Velice dobrá domluva s majiteli, sál nám vyzdobili a celý večer se o nás obsluha starala. Jídlo výborné. Mám jasno, kde budou bývat nějaké větší rodinné oslavy...tady:-)
ženichův oblek
Bandi Vamos Olomouc
Jednička s hvězdičkou. V prodejně je velice příjemná atmosféra a personál se vám věnuje na 100% - tady platí "náš zákazník náš pán" :-) Nakoupili jsme zde úplně všechno pro ženicha, od obleku až po ponožky. Velice pěkné kvalitní obleky za dobrou cenu.
svatební prsteny
Pechanec Hodinářství a zlatnictví
Velká spokojenost. Prstýnek vám vyrobí na základě obrázku nebo jen vašeho nákresu. My jsme si vybrali přímo na prodejně. Prstýnky jsme šli vybírat 3týdny před svatbou a v pohodě je stihli vyrobit, čímž jim velice děkuji. Jsou moc krásné.
svatební šaty
Svatební salon Svozílkovi Zlín
Krásné šaty, velký výběr, příjemná obsluha...u mě velká spokojenost:-) Doporučuji.
dorty
Jana Šenkeříková, Slušovice
S Janou už máme několik zkušeností, a to vždy jen dobrých. Dělá krásné a chuťově výborné dorty. Dokonce trpí naše výmysly, když chceme nějaký speciálně vypadající dort:-) Takže opět dávám jedničku s hvězdičkou:-)
hudba
Kapela Duha
Hudební skupinu mohu jen doporučit!!! Velice příjemní lidé, kteří se postarají o zábavu po celou dobu jejich účasti. Domluva s nimi byla na výbornou, hrají písně od nejmladší generace po nejstarší, takže všichni byli spokojeni, a u her jsme se všichni váleli smíchy:-) Prostě jednička s hvězdičkou:-)
Žádné příspěvky