Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Miluška a Lewis   svatební album

millieh  •  41 fotek  •  9. zář 2017, Region Kutná Hora

Jaká byla svatba:

Svatba byla naprosto nádherná a v naších očích dokonalá :) Celý den jsme si moc užili. Počasí nám přálo, atmosféra byla úžasná a hosté si všechno moc chválili. Nemohli jsme si vybrat lépe co se týče místa, restaurace, fotografa, hudby, svatební agentury... Všechno bylo prostě tak, jak jsme si představovali a lépe už náš den snad vyjít nemohl :) Máme spoustu krásných vzpomínek, ničeho nelitujeme a všechny penízky i nervy rozhodně stály za ten jeden úžasný den :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Jiří Táborský - Naprosto úžasný člověk a neuvěřitelně šikovný fotograf. Nemohli jsme si vybrat lépe :)
Hudba DJ Libor Kreml - Člověk, kterému patří obrovský dík za úžasnou atmosféru během celého dne, za vynikající zpěv a produkci, díky které se tančilo až do rána :)
Hostina Restaurant a penzion Barbora - Nejen skvělé místo s nádherným výhledem na chrám sv. Barbory, ale i to nejlepší jídlo, které jsme kdy jedli! Nemůžeme poděkovatdost za úžasnou obsluhu během celého dne, za pohodlné ubytování a prostě za vše, co pro nás udělali nejen ve svatební den. Vše bylo perfektní a hosté si vše moc chválili :)
Doprava Jiří Šmejkal - Vyzvedl mé hosty na letišti a dopravil do penzionu a zpět bez jakýchkoli problémů a za dobrou cenu :)
Svatební oznámení Svatba IN (Kateřina Srbová)
Dorty Kutnohorská cukrárna U Kamila - Karamelový dort byl naprosto vynikající!!
Koláče Maminka :) - Nejlepší cukrářka na světě!
Výslužky Maminka :)
Make-up Dagmar Lišková (svatební salon IN) - Krásný a lehký make-up přesně podle mých představ :)
Účes Jana Tomášková - Naprosto nádherný účes dle mého návrhu. Janička má zlaté ruce, výsledek byl dokonalý :)
Svatební prsteny Svatba IN (Kateřina Srbová)
Svatební šaty Svatba IN (Kateřina Srbová) - Měla jsem ty nejúžasnější šaty na světě. Šité na míru z úžasné heboučké krajky a padly mi, jako kdyby snad byly stylově navržené přímo na mě :)
Ženichův oblek Marks and Spencer
Květiny Kristýna Bartůňková (Svatba IN) - Květiny na naší svatbě byly opravdu nádherné, jak kytice, tak i výzdoba. V tak krásně modré hortenzie jsem ani nedoufala :)
Svatebni koordinátor Bára Jansová (Svatba IN) - Celý den proběhl naprosto dle plánu, Bára vše skvěle zvládla :)
Svatební agentura Svatba IN (Kateřina Srbová) - Svatební salon IN mi pomohl s čímkoli jsem se na ně obrátila. Zařídili vše od oznámení, prstýnků, přes šaty, květiny, tlumočnici až po apostily a překlady. Nemůžu si je vynachválit, splnili cokoli jsem chtěla a pomohli s posvatebním papírováním, na které bych byla sama krátká :) Jsou tam samí úžasní, pozitivní a usměvaví lidé, pro které není nic problém :)
Dárky pro hosty JaJa s.r.o. Pardubický perník - Perníčkové jmenovky na přání byly nádherně malované a předeším zahraničním hostům se moc líbily.
Rozlučka se svobodou Rébus games Kutná Hora - Skvělá a originální rozlučka. S holkama jsme se opravdu pobavily a hlavně jsme se dostaly ven v časovém limitu :D
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None