Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michaela Doležalová a Petr Gondek   svatební album

michalka_d  •  18 fotek  •  7. bře 2010, V Klatovech na radnici, Region Klatovy

Jaká byla svatba:

I když pár chybiček na tom s odstupem času najdu, bylo to PERFEKTNÍ :-D

Vše se vyvedlo, tak jak mělo a co se týče dodavatelů, všechny můžu jen pochválit a doporučit, největší pochvala patří:

Fotografka Petra Potůčková, Plzeň - Všechny naprosto okouzlila. Takhle obětavá fotografka se jen tak nevidí, a tak se kvůli nejlepšímu záběru válela po zemi, lezla po výškách a i po ostatních věcech, ti co to viděli, určitě ví, o čem to píšu :-) Přestože Petr focení nesnáší, culil se jí do foťáku a trpělivě stál všude, kam jsme ho nasměrovali a kupodivu ani nereptal :-) Focení jsme si tak užívali, že se nám ani nechtělo končit a přišli jsme proto na hostinu pozdě. Hotové fotky budou jen taková ta zlatá tečka za tím vším :-) Fotky jsou naprosto ÚŽASNÝ!!!!!!!

Hotel Rozvoj, Klatovy - naprostá spokojenost, při přípravách nic nebyl problém, veškerý můj výmysl se dal zařídit! V sobotu jsme se opozdili na focení, a tak na nás museli čekat, přesto jídlo bylo připravené a teplé. Stoly byly krásně načančané. Večerní raut neměl chybu, olizovali se až za učima všichni a dodnes posloucháme chválu, jak to bylo vynikající. Navíc jsme od hotelu dostali jako dárek létající přání a poslední velké překvapení byl konečný účet. Čekali jsme to asi tak o čtvrtinu horší, v tuhle částku jsme se ani neodvažovali doufat.

Květiny Mazurová, Klatovy - Veškeré kytky byly nádherné. Ta moje přesně taková, jakou jsem si vysnila a kterou mi nikde nechtěli udělat, že to bude šílená kombinace, a že se to ke mně a ani na svatbu nehodí. Díky bohu, že jsem si za svým názorem stála a za paní Mazurovou, která mi to nerozmlouvala a spíš mě ještě v tom barevném šílenství podporovala. Kytička mě naprosto nadchla. Květinové náramky pro družičky to taky přežili a holkám se moc líbily. A ani cena nebyla nijak vysoká, na to, kolik kytek jsme měli objednáno.

Cukrářka paní Hercíková, Klatovy - Tak tady naprostá spokojenost. Dorty měly celkově 11 kg! Jednalo se o 4 kulaté dorty, každé patro mělo jinou náplň, bylo potažené mandlovkou a ozdobeno mandlovými růžemi. Přesně tak, jak jsem si to vysnila. Myslím, že práce na nich bylo jak na kostele, a tak cena odpovídala. Navíc dorty krásně držely tvar, vydržely veškerý transporty, a byly naprosto vynikající!!! Na hostině se snědly celé 3 patra! A k tomu jsme měli zapůjčenou figurku a stojan zdarma! U ostatních cukrářů nevídaná věc...

Pekařství Cupeko, Sušice - Měli jsme tam objednané veškeré koláče, jak do výslužek a na hostinu. To, že jsou vynikající jsme věděli už před svatbou. Navíc jsme v Cupeku přiobjednaly minizákusky. Zákusky se snědli na hostině úplně všechny, což je asi ta nejlepší chvála na ně. A cenově to bylo více než přijatelné.

Svatební salón Ornella, Plzeň - Tak tady mi mile překvapili. Šatky jsem si vyzvedávala o den dříve než jsme měla a nebyl to problém, už byly nachystané. Vyžehlili mi i můj vlastní závoj, co jsem si přinesla na zkoušku. Šatky jsem vracela v dost zoufalém stavu. Manžel mi je párkrát přišlápl, odtrhl mi nadýchanou sukni a pak už mi na ně šlapal každý, takže k večeru jsme měla ze sukně vlečku :-) navíc byli šaty špinavý, urousaný, na obrubě potrhaný, zamazaný od trávy, vůbec se nepodobaly té nádheře, kterou jsem si ve čtvrtek odvážela... a paní je s úsměvem přijala, zeptala se jak se nám to vyvedlo a poděkovala. Peněženku, kterou jsem svírala v ruce na pokutu za zničené šaty, jsem nepotřebovala.

Videostudio FOTO Vojta, Klatovy - Taky moooc velká spokojenost. Video je nádherný, s panem Fričem se výborně spolupracovalo, velmi ochotný a profesionální, jelikož matrikářka na klatovské radnici pí. Janoušková byla trošku laksnější zaskakoval i za ní, řadil nás, říkal kam si stoupnout, co se bude dít... Bez něj bychom na radnici pobíhali jak ztracené stádo.

Klatovská radnice - no tak tady to trošku dřelo... Přijeli jsme pozdě, přiznávám, ale za zbytek jsme nemohli. Před radnicí jsme dlouho čekali, že pro nás někdo přijde a řekne kam máme jít a tak, no nikdo se nedostavil, tak jsme se jak stádo hnali nahoru, tam nám matrikářka paní Janoušková řekla, že jsme měli přijet 20 minut před obřadem, že jdeme pozdě, což nám nikdo nikdy neřekl. Paní matrikářka přehlédla, že v žádosti mám uvedeno, že budu používat obě příjmení, takže měla tím pádem i špatné papíry. Nástup jsem chtěla tak, že chci jít jako poslední, což paní matrikářku tak zmátlo, že nevěděla koho jak seřadit, no, na videu to vypadá jako takovej "menší" neorganizovanej chaos, rodiče jdou do lavice každý sám, tak jak se tam kdo nahrnul do dveří a každý se ptá každého, co má dělat. Já s družičkami zatím čekala v předsálí, že nám někdo řekne, kdy můžeme jít, ale nikdo nepřišel, a tak všichni čekali a čekali a hudba hrála svatební pochod pořád dokola, což v předsálí moc slyšet nebylo až to nakonec matrikářce asi došlo, a tak pro nás přišla, vzápětí mi oddávající spletla příjmení, a aby toho nebylo málo, tak mi matrikářka odkývala špatné pořadí mých příjmení, takže jsme de facto byli oddáni nelegálně, páč oddací listy byli podepsány špatnými jmény. No trošku kocourkov, ale zvládli jsme to. Každému doporučuji, pořádně je otravujte, co, kdy, kde, jak, hned jak vyzvedáváte žádost, protože to je naposledy, kdy se můžete zeptat, kdy matrikářku vidíte před obřadem... Sami vám na radnici nic neřeknou, a pak už je pozdě to řešit... Ale jinak moc krásně tam hrají na klavír a slečna moc krásně zpívá, toť jediná pozitiva.

Výzdoba aut, doplňků, novin.... - vlastní výroby

více na www.michalky.estranky.cz

Výzdobu auta jsem si taktéž dělala sama
Výzdobu auta jsem si taktéž dělala sama
Výzdoba opět má, jen srdíčko dělala má mamka :-)
Výzdoba opět má, jen srdíčko dělala má mamka :-)
Také samovýroba :-)
Také samovýroba :-)
Opět má práce :-)
Opět má práce :-)
Legrácka na dveře. To razítko na šišato mi dalo zabrat :-)
Legrácka na dveře. To razítko na šišato mi dalo zabrat :-)
Pro 	bzubzalku :-)
Pro bzubzalku :-)
Perníčky od výslužek od paní Křížalkovičové
Perníčky od výslužek od paní Křížalkovičové