coverphoto
Neaktivní

michaelasm

M  /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 22. čvc 2013
Info o svatbe
Svatba byla 26. 7. 2014
3239
dní po svatbě
Aktivita
198 příspěvků ve fotoblozích
5 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (75)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +144
Svatební album
Michaela a Vojtěch
26. 7. 2014 Plzeň | 148 fotek
fotograf
http://nikola-podlipska.weebly.com/
Nikola Podlipská Photography - Nikča je nejlepší fotografka pod sluncem! Její fotky mají kouzlo a šmrnc, skvěle se s ní pracuje, má úžasný nápady! Lepší fotografku jsme nemohli mít, díky! :-)
catering
Kuba a Kuba
naši milí přátelé, číšníci, připravili dokonalý raut i candy bar :-)
účes
Lucie Šebová
Lucka je úžasná osůbka, celé dopoledne jsem si připadala jak na pokecu s kamarádkami, žádná nervozita, kdepak! :-) Vykouzlila nádherný účes, ještě krásnější, než jsem si vysnila...
Vše jsem si tvořila sama - nakoupila materiál a vyráběla, převážně jsem nakupovala z eshopu Svatební doplňky, kde mají obrovský výběr všeho možného, balíček přišel vždy krásně zabalen a jednání obchodu velmi milé a příjemné :-).
podvazek pro nevěstu
já sama :-)
podvazek a spoustu dalšího jsem si tvořila sama... :-) Seděl perfektně, byl jemný a decentní :-).
svatební oznámení
Já + manžel :-)
Svatební oznámení, jmenovky, kartičky... Všechno jsme si dělali sami s manželem :-) Dalo to práci, ale výsledek se líbil všem, vč. nás :-). Dokonce se mi tchán na hostině zeptal, kde jsme si nechávali tisknout jmenovky, že jsou krásné, že takové na žádné svatbě ještě neviděl :-) :-)
květiny
http://kvetiny.hhhvseprovas.cz/
paní květinářka Andrea Houbová je opravdový machr přes kytičky - chtěla jsem kytičky jednoduché, elegantní, nepřeplácané - povedlo se :-). Chodíme k ní pro květiny pravidelně, z okolí je opravdu nejlepší, tak jsem už předem věděla, že s výsledkem budu moc spokojená :-).
koláče
Maminka, babička, tchýnička, tetička, sestřenička...
Výslužky a veškeré sladké na svatbě pekly ženský z mojí a manželovo strany - není nad domácí koláčky, zákusky a cukroví! :-) Všichni si pochutnali :-).
Žádné příspěvky