Přípravy jsou už v plném proudu, tak zakládám albíčko o svých snech a představách na náš velký den D 7.6.2008!!! Svatba bude laděna do bílo-smetanové barvy.
ŘÍJEN - nakoupená krásná bižuterie... přes Mia Design, zamluvená živá a úžasná hudba!
LISTOPAD - zamluvený úžasný fotograf Petr Wagenknecht, nakoupená krásná bižuterie přes bazárek od Olinky - Díky moc!!!
PROSINEC-14.12.bude první zkouška šatů
PROSINEC-14.12. proběhla zkouška svatebních šatiček a vyhrál salón BELLA. Šatky si zatím nechám pro sebe, co kdyby je tu někdo ze známých, příbuzných... zahlédl a to by pak už nebylo překvapení :))
PROSINEC - koupeny samodržící punčošky
31.12.2007 - potvrzení místa hostiny ...
2.1.2008 potvrezno místo, datum a hodina oddání!!!
7.6.2008 ve 12hod. v kostelíku v Opočně
5.1.2008 proběhlo oznámení o svatbě u přítelových rodičů. Reakce úžasná!!! Jsme moc šťastní!
7.1.2008 dorazily naušničky nakoupené přes Miadesign, dnes objednána výzdoba stolu!
10.1.2008 dorazila výzdobka stolu a jsem moc spokojená! 11.1.2008 zamluvená úžasná kadeřnice - moc šikovná a ochotná! 22.1.2008 objednáno spodní prádlo pod šatičky-přesně TO co mám v albíčku LEILIEVE.24.1.2008 Dorazily skleničky a čokoládky. Moc krásné! Moc se jim povedly.14.2.2008 dostala jsem krásný podvazek od mojí svědkyně-díky Moni!!25.2.2008 dorazily krásné malinké bublifuky a různé druhy balónků v bílé, smetanové a perleťové barvě!Březen 2008 - objednané kytky, objednané oznámení.Duben2008 - dorazilo svatební oznámení - jsme moc spokojeni!!! Máme danou zakázku na naše svatební prstýnky - už se moc těšíme!!! Tak a mimísek rozhodl jinak, že budoucí mamka a taťka do žádného Tunisu nepojedou :)), co když by se mi tam nelíbilo :))
No a je tu květen a přípravy finišují! Máme doma prstýnky a jsme nadšeni, rozvoz koláčků, taky proběhl perfektně-jen těch 15kg dalo zabrat :)!16.5. pedikůra a francie na nohách. 29.5. proběhne zkouška účesu a líčení. 30.5. poslední zkouška šatiček v salónu Bella! 5.6. francouzká manikůra a gelové nehtíky a 6.6. den před svatbičkou samoopalovací nástřik! Děkuji za TIP Slávce! Zkouška nástřiku proběhla perfektně a byla jsem maximálně spokojená! Poslední přípravy se dolaďují! Proběhla zkouška účesu, líčení... tak uvidíme, jak to uspěje v den D!!!
5.6. štaičky ze salónu Bella jsou doma! Jsou krásně upravené, voňavoučké a byla jsem maximálně spokojená s obsluhou!!! Jedině doporučuji a salónu Bella v Hradci Králové děkuji!!!
Také děkuji Majky, Macet a Marketas.... holky budou vědět!!!!!!! DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jste super oporou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
............SVATBA BYLA NÁDHERNÁ!!!!! NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN V NAŠEM ŽIVOTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................ Všem moc děkujeme!!!!
PRODÁVÁM SVATEBNÍ TRIKA NEVĚSTA A ŽENICH, POLŠTÁŘEK POD PRSTÝNKY, KALY NA AUTO A VESTIČKU S UZLEM!!! Vloženo zde v bazárku!!! Kdo máte zájem pište do IP!!!