coverphoto
Neaktivní

miate

Petra
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 15. srp 2016
Info o svatbe
Svatba byla 29. 7. 2017
1523
dní po svatbě
Aktivita
12 příspěvků ve fotoblozích
9 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +98
Svatební album
Petra a Libor
29. 7. 2017 Nový Jičín | 102 fotek
ubytování
Rodný dům J. G. Mendela, Vražné
Podmínkou hledaného objektu bylo i možnost ubytování. Ubytovací kapacity jsou snad až 40 hostů ve skromnějších podmínkách (společné pokoje). Nicméně vše je krásně čisté, nově zrekonstruované. Navíc jsou k dispozici 2 dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj. Svatební noc jsme strávili v jednom z nich - krásný pokoj s dobovou atmosférou. A ta cena, myslím, že levnějšího ubytování v okolí snad není
dorty
Lucie Maléřová - dorty (Střítež nad Ludinou)
Dort jsem brala pouze pro 40 hostů i přesto, že na svatbě jich bylo přes 60 a myslím si, že to bylo rozumné rozhodnutí. Každý, kdo chtěl si vzal sám, nikomu se nenutil. Cena dortu byla dobrá (p. Maléřová ho naceňuje na kila). Chuťově byl dort moc dobrý, bohužel nevypadal úplně tak, jak jsme chtěli. Zpětně to neberu nijak tragicky, nicméně bych spíš doporučila paní Denisu z Decupcake (najdete na FB), která nám dodávala na svatbu cupcakes, makronky, panna coty atd. Nejen, že vypadaly naprosto úžasně vizuálně, ale byly skvělé i chuťově. No a Denisa dělá i dorty a ty vypadají taky naprosto božsky.
hudba
Duo White
Vzhledem k prostorám svatby jsme nechtěli svatebního DJ a kapela by se asi taky nevešla. Volba tak padla na Duo White z Opavy, se kterými máme zkušenosti již z předchozích rodinných akcí a opět nezklamali. Mladá dvojce má velmi široký repertoár (staré/nové, české/anglické), umí zapojit svatebčany do akce a jsou velmi vstřícní při domluvě. Vlastní technika je samozřejmostí. Přijeli kolem 3-4 hodiny a vydrželi s námi dlouho po půlnoci. Za jednu hodinu jsme platili cca 800kč a vyplatilo se. :-)
catering
Stanislav Hradečný (Hranice)
Pana Hradečného můžu také maximálně doporučit. Byl profesionální, veškeré vybavení si přivezl, na čem jsme se domluvili, to zařídil. Chtěli jsme jednoduché menu, nic přeplácaného, tak se taky stalo. Na oběd, silný vývar + panenka a na raut pak krocan, losos, vepřová kýta no a pak klasika, řízečky, sýry, ovoce a zelenina, saláty atd.. Mimo jiné také limonádová a čokoládová fontána, která měla v létě u hostů velký úspěch. No a finálem pak byly mořské plody, které p. Hradečný připravoval přímo před hosty, takže to byla i taková kulturní vsuvka :-) (humr,krevety a pod.). Středomořskému chodu jsme se dlouho bránili, ale nakonec to mělo také úspěch. Pití jsme si zařizovali sami i přesto měl k dispozici barely s vodou. Samozřejmostí byla také obsluha v ceně, která s námi byla zhruba do 10-11hod večer.
kostel
Vražné
Vražné - Obřad jsme měli přímo v kostele ve Vražném, což nám přišlo nejpraktičtější a navíc se nám malý kostelík líbil. Otec Ladislav byl velmi milý a nápomocný při řešení výzdoby kostela i dalších administrativních záležitost0í. A i přesto, že jsme nebyli místní, nám vyšel ve všem maximálně vstříc. Jeho projev při mši mě naprosto dojal a ocenili i nevěřící.
etikety na láhve
Depingo
Etikety jsme si vybrali ze vzorkovníku. Lepili jsme je na lahve vína, které pak každý svatebčan dostal k výslužce. Objednání, domluva a dodání bez problémů.
účes
Veronika Stará - Ostrava
Na účesu jsem byla jednou na zkoušce, která byla v ceně v Ostravě, pak přijela společně na místo svatby společně s Lucíí. Holky jsem kontaktovala už někdy na konci října a měly už celkem plný diář, takže jsem moc ráda, že mi to vyšlo. Veronika mi udělal účes, který vydržel celý den, také maminkám a opět i pár družičkám. Obě holky odvedly skvělou a profesionální práci, nedivím se, že jsou tak plné, vřele doporučuji jakékoli další nevěstě!
make-up
Lucie Konečná - VISAGEFORYOU
naprosto skvělá profesionálka! Líčení vydrželo celý den, pomalu jsem se nepoznávala, jak mi to slušelo :-). Nalíčila i maminky a pár družiček. Pracují v tandemu s Veronikou Starou. Přijely přímo na místo, nikam jsme nemuseli jezdit.
Žádné příspěvky