Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

miate Neaktivní

Svatba byla 29. července 2017 Vražné - Hynčice, Region Nový Jičín  • 

 • Konečně jsem se za dlouhých zimních večerů dostala k tomu vložit pár fotek ze svatby. Snad někomu budou inspirací a mé doporučení poslouží dále.
  Svatba byla jak jinak než nádherná. Rodný dům J. G Mendela je naprosto úžasný areál, který si můžete uzpůsobit vaší svatbě, jak jen chcete a potřebujete. Kostel ve Vražném byl tou nejromantičtější kulisou našeho "ANO" za zvuku klavíru a houslí skvělých muzikantek. Počasí vyšlo na jedničku, krásných 27 stupňů a nebe bez mráčků. No a manželovo překvapení v podobě koníka, o kterém jsem neměla ani tušení mě naprosto dojalo.Už je to více než půl roku a já pokaždé, když si na naši svatbu vzpomenu, mám na tváři přihlouplý úsměv. :-)

  CO DOPORUČUJI:
  Díky obřadu ve 12 hod. jsme zvládli párové focení již v dopo hodinách, kdy jsme byli oba čerství, já krásně namalovaná a nebylo takové vedro. Fotili jsme na zřícenině hradu Starý Jičín (stačí jen zavolat kastelánovi a domluvit se). Pak už jen pár fotek na večer a bylo. Svatba se díky tomu nijak nezdržovala.

  Jak je v poslední době IN, měli jsme fotokoutek. Půjčili jsme si INSTAX, fotky svatebčané měli nalepit do svatební knihy hostů pro naši památku se vzkazem + si další fotky mohli odnést domů. Mělo to samozřejmě velký úspěch a nám vytvořené fotoalbum zkrátilo čekání na fotky od fotografa.

  Místo vypouštění lampionů jsme vypouštěli balónky se vzkazem pro novomanžele. Nenáročná aktivita pro hosty, krásně vypadala na fotkách a nám se i pár vzkazů vrátilo.

  Nemohl chybět ani "prskavkový tanec" - tady bych jen doporučila jej zařadit okamžitě po setmění nebo si svatebčany pohlídat a instruovat. Díky neukázněnosti pár hostů to nedopadlo úplně tak , jak jsme chtěli, ale naštěstí se nikdo nepopálil ani to neodnesly žádné šaty.

  Kvůli financím nám už nevyšlo na svatební koordinátorku. Nicméně jsem měla úžasnou kamarádku, která ji skvěle zastoupila. Všem nevěstám doporučuji mít někoho takového, komu svěříte peníze, harmonogram celého dne + všechny aktivity. Nebýt této osoby, nikdy by neměla svatba tak hladký průběh. Podle mého názoru je nejhorší, když si hodně informací nechá nevěsta sama pro sebe a pak vzniká na svatbě neuvěřitelný chaos.

Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
miate
Petra Libor
Registrace: srpen 2016
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)