coverphoto
Neaktivní

mianna

Anna
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Šťastně vdaná:)
zaregistrovala se 13. kvě 2012
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 15. 9. 2012
2886
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
129 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +114
Svatební album
Anna a David
15. 9. 2012 Praha | 118 fotek
kameraman
Peter Lukačovič - Máme krásné video, netradiční, opět podle mých představ. Moc u Petra oceňuji ochotu, jakou se mnou po dlouhé měsíce před svatbou jednal a snažil se do puntíku uskutečnit jak mé představy ohledně fotek, tak videa. Bezkonkurenční:) A navíc jsou Lukačovičovi úžasní, vtipní, mladí lidé, i díky kterým jsme si focení i svatbu dost užili:)
make-up
Svatební studio ANET - Nikola Miláčková - Vlasy + make up mě, svědkyně a mamky. Líčení vydrželo celý den, vlasy též, a všechny jsme byly krásný:P
ženichův oblek
NUANCE fanclub | přidejte se - Krásný kvalitní oblek.
květiny
Pani Kolmanova - Květinářství na vltavské (směrem ze strossmayeráku na vltavskou), ochotná paní se zlatýma ručkama
svatební prsteny
Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Udělali jsme si s mužem výlet na Smržovku a na místě si vymysleli prstýnky, jaké bychom si přáli:) Ohromně milí lidé, kvalitní práce za rozumné ceny.
svatební šaty
šikovná Lenka - http://www.jsem.name/ Nechala jsem si ušít šaty dle mých představ a moc se povedly:)
dorty
Café Kubr, e-party Kladno - Nádherný dort a hlavně chuťově vynikající! Velká spokojenost, plus vypadal přesně dle mého zadání:)
hostina
Červený Újezd - Svatební hrad - Krásné místo na obřad i hostinu, zejm. focení. Kuchař naprosto úžasný, kuchyně neměla chybu i číšníci velmi ochotní a vůbec:-) Jen majitel je neskutečný blbec, nepříjemnějšího člověka, co se nevhodněji chová na svatbě byste pohledali (kouří při obřadu na viditelném místě, nepříjemný k hostům atd.). Z tohoto důvodu úplně nedoporučuji.
hudba
Bingo Band - Výborně jsme se bavili, skvělí profesionálové
fotograf
Peter Lukačovič - Fotograf pro náročné:) vím, jak je těžké sehnat kvalitního fotografa, který uskuteční všechny vaše představy:)
Žádné příspěvky