coverphoto
Neaktivní

mi_ni

Iveta
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. srp 2015
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 7. 8. 2015
2304
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
3 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +3
Svatební album
Iveta a David
7. 8. 2015 Ostrava | 7 fotek
účes
Kadeřnictví- Romana Häuslerová
Největší příjemné překvapení svatebních příprav.....Zapadlé kadeřnictví v Karviné na ul. Osvobození a taková profesionálka. Ze třech profi salonů jsem vybrala právě ji. Pokud chcete být jiná- moderní, elegantní a luxusní- dokáže to právě ona. Paní, která tohle dělá, protože ji to baví a hlavně to umí!!! i bez diplomu na stěně :-)
make-up
Lucie Konečná - VISAGEFORYOU
Spokojenost maximální. Paní Lucie velmi milá, spolehlivá a ochotná. Zvolila jsem na doporučení a jak zkouška, tak líčení v den svatby vydrželo celý den. A to jsme měli příjemných 39 ve stínu. Děkuji moc. Opravdu dobrá volba!!
hostina
Zámeček Petrovice
Původní obavy z vyšších cen nakonec opadly a plně vynahradily spokojené tváře hostů, kteří jsou přímo nadšení ještě dnes. Profesionálové na vysoké úrovni a usměvavý personál i ve 4:00 hod.ráno. Jen samá pozitiva!!! Nádherné prostředí pro obřad i hostinu.
Bezkonkurenční !!! Nejde ani popsat, jak moc je toto svatební studio daleko před ostatními salóny! Přístupem, čistotou salónu, pečlivostí a nádhernými šaty. Velké díky majitelům salónu v Dolní Lutyni !!! Přístupem k nevěstě by si zasloužili mít salóny po celé ČR! A to jsem prošla všechny známé salóny v Ostravě i Havířově.
dorty
Cukrářství Řehová & CULINARY
Když dort s ovocem, tak jedině s vlastnoručně vypěstovaným ovocem. Úžasný přístup paní majitelky. Vřele doporučuji :-)
fotograf
Lukáš Večerka - svatební foto
Úžasný profesionál!!! Usměvavý, pohodový, na 130% spolehlivý a hlavně - jako osoba velmi příjemný člověk s úžasným smyslem "nebýt téměř vidět, ale vše mít pod palcem". Nejlepší volba. Diiiiiiiky Lukáši :-)
Žádné příspěvky