coverphoto
Neaktivní

melme

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 2. říj 2011
bydlí v městě Prostějov
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
68 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Prostějov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
doplňky ženicha
Springer - Košile na míru. Egyptská bavlna, dokonalé zpracování- otočila jsem ji hned v salonu naruby a hledala jsem volné nitky a odfláklé začištění, ale nic jsem nenašla. Ušitá byla prostě dokonale a za příjemný peníz.Objednávali jsme v Prostějově, tam měla proběhnout i zkouška a pak i předání. Bohužel se spletli a poslali ji do Prahy. Tak se zkouška posunovala o týden. A samotná hotová košile nám ležela doma až den před svatbou. Nutno dodat že se slevou. Navzdory tomuto, musím tento salon doporučit. Už několik let jsem neviděla takto dobře odvedenou práci a kvalitní materiály
poháry
sklárny Strání-Květná - křišťálové sklenice z designerské kolekce
květiny
Isis Vyškov - Veškeré kdytky nám dělali zde. Paní květinářka byla přímo kouzelnice. Nic nebyl problém a byla velmi kreativní. Dělala nám květinovou výzdobu do kostela, půjčila nám i vázy (pak jsme si to jen sami převezli na místo a pověsili kam bylo potřeba). Stejně tak kytky pro maminky a pro velké družičky byly dokonalé. Malé družičky měly květinové čelenky a svědkyně měly květinový náramek.
výzdoba
hand made - vázičky z bricol.cz. Dozdobené mnou a sestrou. Výzdobu sálu a kostelu jsme si dělali sami
svatební prsteny
zlatnictví Kaláb Prostějov
obuv
salamander - Ondra byl naprosto spokojený, botky pohodlné a navíc krásně vypadaly. Kvalita za rozumné peníze
podvazek pro nevěstu
hand made :-)
popůlnoční šaty
HannahB Fashion - Hanča mi šila šaty s tylovkou, vršek nakonec nepadl, ale ani to nevadilo páč jsem ho neměla v úmyslu vzít na sebe :-) Momentálně mi ho zpravuje aby mi sedl. Byla s ní supr komunikace :-)
svatební šaty
maminka - Mamča je prostě božská a šaty byly jen a jen pro mě. Sehnat materiál byl ale neskutečný záhul.
víno
Pan Máčala Blatnice pod sv. Antoníčkem - Vynikající...
koláče
Zuzana Dvořáková, cukrárna Mirka Ivanovice nad Hanou - Zuzana nám pekla makronky. Moc jí děkujeme, protože jsme několikrát měnini den předání, jelikož nám to jistí lidé dost zkomplikovali...Nakoce makronky byly a byly naprosto dokonalé a jen se rozplývaly... V Mirce nám dělali, cupcakes-vanilkové s levandulovou šlehačkou, řokoládové s pařížskou a red velvet s mascarpone. Vše vynikajcí...
dorty
cukrárna Mirka Ivanovice na Hané - Dort byl výborný a nádherný. Měl téměř 10 kg a jen se po něm zaprášilo, domů nám nic nezbylo :-) Jsem i ráda páč dort z mražáku chutná odporně :-) Náplň byla odlehčená-tvarohovo-šlehačková s čerstvým ovocem. Potažený byl marcipánem :-)
svatební oznámení
Hand made - Veškeré tiskoviny-oznámení, save the date, jmenovky, nápisy, noviny atd.-jsme si dělali sami. A s výsledkem jsme byli moc spokojení. Oznámení jsme vymýšleli téměř třičtvrtě roku. Prošlo různými modifikacemi, až jsme skončili u toho úplně původního :-)
kostel
Kostel sv. Martina v Mořicích - Kostel byl malinký ale o to hezčí tam byla atmosféra.
fotograf
Tomas Kejha – Svatební a zásnubní foto - Tomáš s Peťkou jsou naprosto úžasní. Pohybovali se mezi námi tak nenápadně že jsem místy ani nepostřehla že tam jsou. Fotky mluví samy za sebe. Fotili nám i zásnubní foto, ze kterého bylo naše okolí nadšeno. Prostě je můžu doporučit všema deseti. N avíc tím že jsou dva, dokážou zachytit mnohem víc momentů :-)
Žádné příspěvky