Na blogu beremese je spousta úžasných nápadů, tak si nějaké pro inspiraci stahuji, ale nechci se po nikom opičit, ani kopírovat, navíc se nic nedá udělat dvakrát stejně.
Předem se omlouvám, kdyby někomu vadilo, že tu zveřejňuje cizí nápady.

Konečně jsem se rozhodla pro barvu a vyhrála trojkombinace sytě růžové, červené a bílé.
Kytka bude, taky ve znamení tří a to růže, gerbery a tulipány v barvě růžové, červené a bílé.
Vývazky udělám z bílé, růžové a červené stuhy s bílým špendlíkem.
Oznámení si udělám z tvrdého papíru asi takhle: Text pozvánky vytisknu na bílou čtvrtku, kterou nalepím na růžovou a pak na červenou čtvrtku, no a nakonec zavážu bílou stuhou.
Prstýnky budeme mít na 100 % identické ze dvou nebo třech druhů kovu, uvnitř s gravírovaným datem.
Vlasy budu mít rozpuštěné a zvlněné kulmou s květinou.
Na slavnostním stole bude bílý ubrus, na něm pás růžového vizelínu nebo síťky. Na to pokladu svíčky ve sklenicích nastříkaných ledovými květy obvázanými stuhou a vlastnoručně vypěstované kytičky v květináčcích obalených v jutě a obvázaných stuhou. Na místo každého z hostů položím červené jablíčko se jmenovkou a bílý kamínek s našimi otisky na památku.
Sál vyzdobíme srdci vystřižených z novin a barevného papíru. Ke stropu sálu zavěsíme balón s rozbuškou, ve kterém budou bílé, růžové a červené balónky, ty vypadnou po roztrhnutí balónu mezi hosty na parketě.
Nebudeme mít klasickou hostinu. Po obřadu zajdeme se svědky, rodiči a prarodiči na slavnostní oběd. Po obědě se přesuneme do pronajatého sálu, kde svatbu patřičně oslavíme s rodinou a přáteli u sklenky dobrého pití, pečeného prasátka, při poslechu naší oblíbené kapely.

To je zatím vše, hurá do práce.