Ahoj všechny nastávající nadšené, kreativní, pilné, ale i tápající a bezradné nevěsty:))) Zároveň děkuju majitelům www.beremese.cz za super stránky s největším množstvím svatebních nápadů. Moc mě baví zařizování, vymýšlení a realizování čehokoli, takže si momentálně připadám jak malé dítě v cukrárně a hračkárně dohromady, nevím, co dřív:)
S budoucím ženichem chodíme 2,5 roku, bydlíme 2 roky a zásnubní prstýnek jsem dostala letos (vlastně už loni) na silvestra. Nikdy jsem se na silvestra zvlášť netěšila, Vánoce už jsou fuč, ale teď je to jinak:) Samozřejmě romantika jako blázen, a i když už se řeč na svatbu stočila dřív, tak jsem stejně byla překvapená a příjemně zaskočená. Ať si zaryté nevdávačky a zarytí neženáči říkají co chtějí, pro dva opravdu zamilované je to důležitá, nádherná a neopakovatelná chvíle. Ani bych to do sebe neřekla, ale smála jsem se a měla slzy v očích najednou...
Přípravy jsou v plném proudu, všechno vypisovat nebudu:) Obřad bude ve Šternberku v hradní kapli, hostina o kousek výš v Penzionu u Hradu. Sejde se nám asi 60 hostů, budu mít 6 velkých družiček a 2 malé (ještě nebudou chodit, potáhnu je na vlečce šatů:))), vše ladíme do mé milované bleděmodré barvy.
V tomto albu máme konkrétní naše fotky, v albech Mateska+Alda II. a III. jsou různé nápady a inspirace.
Nějak nám to rychle utíká a když vidím, jak má někdo nakoupeno rok dopředu, tak musíme přidat:))))