Svatbu bych chtěla tak trochu jinou - bez bílých šlehačkových šatů, oznámení přetékajícího kadencí zlatých kudrlinek, vypouštění holubic či "humorných" svatebních tradic.
Pomalu nám svatba dostává jasné kontury. Vybrali jsme si podzim roku 2011. Nevím proč, ale podzim je mi tak nějak hodně sympatický. Asi pro své teplé barvy a měkké světlo :-)
Mám obrovskou radost, že se nám podařilo si zabookovat super fotografku (iniciály Z.S. snad napoví)
12. leden - objednaná svatební cesta - levády, víno, krajka, strelície... už se nemůžu dočkat :-)
15. leden - na matrice zajištěn termín, místo a snad i náš vybraný oddávající
12.2. jsme v Diplomatu vybrali a objednali prstýnky - od Lukáše Rýdla (viz fotoalbum). Jsou překrásné - můj bude se 17 kameny (stejné číslo jako datum svatby a budou hotovy přesně 17.března -na den přesně půl roku od svatby:-) ). Bohužel jinak na veletrhu strašlivá spousta nevkusu, takže po prstýnkách jsme vzali nohy na ramena (šatnářka se strašlivě divila, že po necelé hodině již mizíme :-)
15.3. chachá - prstýnky máme doma a jsou přenádherné :-D
1.7. dotvořili a vytiskli jsme svatební oznámení - jsou peckovní, teď jen, aby všichni, kteří jej obdrží nezapochybovali o našem duševním zdraví :-)
2.7. Kvitová sice vyhrála Wimbledon, my jsme se však v naší rodině postarali o větší pozdvižení - oznámili jsme, že se budeme brát. Sice byl trochu probém všechny sportuchtivé členy rodiny vyhnat od televize ke kafi, ale povedlo se. Všichni mají radost a řeší obligátní otázku "co na sebe" :-)
7.7. - při romantické procházce městem jsme zamluvili salonek na slavnostní oběd. Vypadá moc hezky. Teď jen, aby i jídlo bylo poživatelné :-)
9.7. při výletu do matičky Prahy jsme jednak v Cinema city zkoukli Piráty z Karibiky, ale hlavně si ženich pořídil nádhený oblek u Bandi Vamos - je to sekáč (kam se hrabe Depp:-))
26.7. dnes jsme byli na matrice nahlásit jména svědků. Při čekání, až na nás přijde řada, jsem já vybarvovala omalovánky, které tam mají nachystané pro nudící se děti a snoubenec si hrál na péespéčku, ale jinak jsme zcela uvědomělí a dospělí jedinci, kteří zodpovědně vstupují do svazku manželského :-)
9.8. dnes dorazily dva obrovské golfové deštníky - takže nám na svatbě klíďo může pršet štěstí :-)
25.8. u mladé a sympatické cukrářky domluven svatební-nesvatební dort (bez motýlků, holubiček a růžových poupátek) :-)
26.8. tramtadadá - a máme tu první dotaz, zda se musíme brát a já jsem tudíž zbouchnutá. Přízemnost některých lidí je bezmezná :-)