coverphoto
Neaktivní

marwinmh

Monika  /  35 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 26. čvc 2014
bydlí v městě Karviná
Info o svatbe
Svatba byla 5. 9. 2015
2235
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební prsteny
Zlatnictví Zlatý Slon Havířov (OD Elán)
Snubní prstýnky přesně dle našich představ (kombinace bílého a žlutého zlata, v mém tři brilianty, rytina na obou) a jejich cena byla také více než příznivá. Určitě doporučujeme.
ženichův oblek
Pánské obleky BANDI
Naprostá spokojenost. Koupili jsme zde i boty a veškeré doplňky - motýlek, manžetové knoflíčky, košile, kšandy. Cena byla velmi přívětivá.
šaty pro družičky
Alliexpress.com
Šatičky mám vyfoceny ve své galerii. Družičky byly krásné jako sen. Cena, rychlost dodání i provedení šatiček nás mile překvapil.
svatební šaty
Svatební salon Mirael, Havířov
Přístup paní majitelky byl velmi přívětivý a přátelský, svatební šaty byly nádherné, sněhově bílé, voňavé. Byla jsem v nich jako princezna. V ceně svatebních šatů byl i závoj a spodnička. Při vrácení šatů nebyl žádný problém.
koláče
Pekárna Karla Hanka, Petřvald
Svatební koláče byly vzhledově i chuťově na jedničku. Vyzvedávali jsme si je ráno v den rozvozu naprosto čerstvé, stejně tak v sobotu ráno před odjezdem na místo konání svatby. Cena koláčku se pohybovala cca 12 kč.
fotograf
Michal Votípka - Photography
Kamarád mého bratra. Naprostá spokojenost - vůbec jsme o něm nevěděli, že fotí a přesto máme krásné fotky plné emocí, zachycující náš svatební den v celé své kráse. A cena fotek za celý svatební den byla vyloženě za hubičku.
ubytování
Penzion Mlýn, Ropice
K dispozici jsme měli prostory celého penzionu, tudíž jsme se nemuseli bát ostatních hostů. Pokoje nám byly k dispozici už v pátek před obřadem, a opustit jsme je mohli v sobotu dle našeho rozhodnutí.
catering
Penzion Mlýn, Ropice
Svatební oběd, i večerní raut byli užasným kulinářským zážitkem. Nebyl problém splnit veškerá naše přání.
Žádné příspěvky