Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Marťa a Luka   svatební album

martinkatdi  •  48 fotek  •  30. črc 2016, Hájek, Region Praha

Jaká byla svatba:

NESKUTEČNÁ!

Původně jsem si říkala, že asi nic sepisovat nebudu, ale beremese.cz mi dodalo hodně nápadů a navíc jsem si říkala, že musím veřejně poděkovat našim dodavatelům :)

Den 30.7.2016 byl vybrán záměrně, protože to bylo na den přesně naše 10 leté výročí vztahu. Tak jsme si říkali buď teď nebo nikdy :)

V pátek večer u nás bylo pár kamarádů, co pomáhali mýt auta, družičky s posledními přípravami, tak jsme grilovali a povídali asi do půlnoci.. Ráno jsem nespala od 6h, ale já jsem tak zvyklá vstávat do práce. Přichystali jsme snídani. Luka šel ještě posekat zahradu, aby prý byly hezké fotky :D Pak jsme šli s našim psíkem na procházku a říkali jsme si, ať už je aspoň po obědě, ať to máme za sebou :D Protože oba jsme neradi středem pozornosti. Ale všechno bylo tak přirozené, nenucené, vše tak hezky plynulo, že vůbec nebyly důvody k obavám :)

V 8 přijela kosmetička a kadeřnice v jedné osobě, nejdřív šla na řadu svědkyně, pak panimáma a tak v půl 10 já. Pak se začali pomalu sjíždět hosté, fotografové. Bylo mi líto, že jsem nebyla venku s hosty, ale Luka říkal, ať jsem ráda, že to bylo strašně hektický, všichni se ho furt na něco ptali. Nejvíce ,,..tak si nervózní?". Strašná věta, nevím proč se na to všichni ptají týden dopředu. Oba jsme byli strašně v pohodě a jsem za to moc ráda :) I kadeřnice říkala, že v tuto dobu už na jiných svatbách je panika, tak si říkám proč??

Obřad byl krásný, ale strašně rychlý a vůbec nevíme co nám ta paní říkala :D Plno lidí brečelo a já pořád ne, na mě to přišlo až po gratulaci od babičky a dědy.. Pak bylo trochu skupinkové focení, ale svítilo ostré sluníčko, tak jsme to nechali na odpoledne. Pak přesun k výbornému obědu, ale předtím nesměl chybět rozbitý talíř :)

Chvíli byla volná zábava, okolo 15h jsme začali krájet dort. Družičky pak rozdávaly svatební noviny a svatební kvíz pro hosty a my se šli fotit samy dva. Všichni si noviny a kvíz moc chválili. A my jsme se pak při čtení kvízu moc bavili.. A co teprve za 20 let ;)

Pak přijela hudba, tak jsme zahájili tančení naším prvním novomanželským tancem. Od té doby, někteří (například můj táta) neslezli z parketu :D
Večer se vyhlašovala tombola, výherce kvízu, pak si svědkyně na nás ještě vymyslela nějaké soutěže, prostě bylo plno srandy :)

Chtěla jsem, abychom si to užili, a aby se to líbilo i hostům, ale takové nadšení jsem nečekala :) Prý byli na hodně svatbách, ale tahle byla nej. Tak to potěší, že přípravy stály za to :)

Byl to prostě naprosto nezapomenutelný, kouzelný a fajnový den a navíc parádní oslava našeho výročí :) Vše vyšlo naprosto na jedničku - jídlo, výzdoba, hudba, fotografové, fajn lidi s bezva náladou, nádherné počasí (to prý jediný manžel zařídil :-D)

Stále se toho nemůžeme nabažit a jsme moc rádi, že jsme svoji, je to krásný pocit :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Fotolove - Dala jsem poptávku po fotografovi. Přišlo mi asi 40 nabídek a my jsme z nich vybrali právě FotoLove. Už jakým stylem nás oslovili se nám líbilo. Je to mladý a sympatický manželský pár. Opravdu sehraný tým. Vůbec jsme se nestyděli a focení bylo moc fajn. Byli strašně nenápadní, takže jen zíráme, co vše stihli vyfotit a my si jich ani nevšimli :) Fotky jsou nádherné a okolí je strašně chválí :) K dispozici jsme měli i fotobudku a byla to strašná sranda :)
Svatební prsteny Antonín Bartoň - Krásné prsteny nám vyrobil pan Antonín Baroň z Turnova. Příjemné a rychlé jednání a navíc super cena, v Praze bych se asi za 10 diamantů nedoplatila :)
Květiny Florammi - Květiny byly nádherné. Svatba byla v takovém vintage stylu a krásně si s tím poradila. Měla moc krásných nápadů a květiny sehnala neskutečně krásné :) A především je to strašně milá a sympatická osůbka :-)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None