Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

martinazmostu Neaktivní

Svatba byla 8. června 2013 Panenský Týnec, Region Louny  • 

Hudba Kapela Caroline Band - Hráli moc dobře, akorát jsme je objednali od 17hod, hráli do půlnoci a pak jsme nastavovali :-)
Fotograf Fotografové Lukáš a Petra Potůčkovi - Super, Petra usměvavá, v pohodě, prosgtě skvělí, i když zatím nemáme fotky teda :-)
Hostina Hotel Pod Sluncem Třebíz - Skvělá spolupráce, vše proběhlo na jedničku, se vším pomohli, nic nebyl problém, prostě super pohoda
Dorty Kafe Kubr Nedvědová - e-party,cz - Byla nám nabídnuta ochutnávka, tak jsme jeli ochutnat. Vše jsme tam v pohodě probrali, paní Nedvědová velmi příjemná, nabízela krabičky na výslužky a celý komplet servis. My si vzali čokoládorvý dort s trubičkami a ovocem. Výbornej, skvělej, ovoce velké, čerstvé.. prostě super!!
Koláče Pekárna - Mochov, cukrárna Zdeňka Nedvědová - Oboje koláčky výborné
Svatební šaty Svatební salon Delta - Tak vzhledem k mému těhotenství jsem byla na zkoušce v březnu a pak až v květnu. V obou případech skvělá komunikace, ochotní, milí, příjemní.. měla jsem nakonec půjčeno-vějíř, deštník, pompadůrku. Šaty upravily dle mé výšky, super :-)
Make-up Eva Fialková - Trochu byl problém najít termín zkoušky, aby nám to oběma vycházelo, ale paní přišla za mnou domů, abych nemusela s malým za ní :-) a ve svatební den došla, nalíčila tchýni, kamarádky, i mne.. super, všichni velká spokojenost :-) myslím, že i cenově super..
Květiny Květinářství Česká, Louny - Květiny super, nádherný. SIce mi přišla lepší komunikace v květinářství U Růže, ale rozhodli jsme se nakonec pro Českou a špatně jsme neudělali :-) i když cena teda vyšší, myslím, že U Růže by to vyšlo na míň, ale kytky fakt nádherný a do vymezeného rozpočtu se vešly. Teda do rozpočtu, který sdělly. Já dala rozpočet 4500, max 5000. Oni to pak nacenily, že na 5000-5500 a cena byla 5220..
Svatebni koordinátor Koordinace svateb - Sešli jsme se asi 2x, slečna je velmi milá a příjemná. Také hlavně teda za skvělou cenu si myslím, 1500 + benzin. Všechny přípravy aut, svatebčanů zvládla, jela na místo obřadu, byla k ruce se vším, pomáhala, hodně věcí, o kterých jsem ani netušila, nebo nevěděla, neměla promyšlené, tak s nimi pomohla.. super prostě :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
martinazmostu
Martina Tomáš
Registrace: leden 2012
Bydliště: Region Louny
Příspěvků: 4
Inzerátů: 0
O mně: svatba byla 8.6.2013 ve 12hod
Přátelé: 1
Moje kolekce