Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Martina Zemčíková a Pavel Vykoukal   svatební album

martinaze  •  14 fotek  •  27. říj 2008, v Napajedlích, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Svatba byla nádherná! Zejména obřad na mě udělal velký dojem. Všechno se podařilo podle našich představ. Počasí bylo nádherné, co víc si přát:) Byli jsme moc spokojení a šťastní, ale i přes to všechno bych si to znovu zopakovat nechtěla:)

Myslela jsem, že tu ani psát nebudu, ale vzhledem k tomu, že mě tolik lidí velmi mile (nebo naopak nemile) překvapilo, rozhodla jsem se že napíšu co se mi líbilo a co ne.

Šaty: Rozhodně vřele doporučuji svatební salon Bonetka v Otrokovicích! Velmi ochotná paní majitelka zařídí úplně vše podle vašich představ. Pořád jsem nikde nemohla sehnat šaty, které by odpovídali tomu, co bych já chtěla. V tomto salonu pokud si nevyberete z jejich nabídky, Vám ochotně šaty ušijí buď podle katalogu nebo podle vašeho návrhu. Šaty byly opravdu nádherné! Mimo to zde úplně všechno co na svatbu můžete potřebovat, takže zde můžete zařídit úplně všechno!
Oblek : Jana Bogarová, výroba oděvů v Ostrožské Nové Vsi. Krásný oblek za skvělou cenu
Obřad: zde bych velmi chtěla vyzdvihnout a současně poděkovat matrikářkám v Napajedlích, stejně jako paní starostce Napajedel. Jsou velmi ochotní! Děkujeme.
Fotograf profi: pan Roman Musil, Kunovice. Opravdu profesionál. Fotky nádherné! dokonce s ním byla i sranda. Pokud však máte nějaké speciální požadavky, pořádně domluvit předem! některé záběry jsou malinko jiné než jsem si představovala. Přesto spolupráce perfektní. Doporučuji!
Kadeřnice: pí Marta Bartošová, Otrokovice. Účes byl opravdu nádherný! Marta si s tím krásně vyhrála, že vydržel nejenom celý den, ale i celý další den, vřele doporučuji!! Jako plus považuji také to, že se byla na mě podívat v salonu, aby si udělala představu jaký účes by se ke mně a k šatům hodil.
Kosmetička: pí Pavla Košťálová, Otrokovice. Velmi příjemná paní. I když jsem ji sehnala až na poslední chvíli (původně zamluvená kosmetička mi odřekla), byla jsem moc spokojená, líčení bylo jemné, tak jak jsem si to představovala, taktéž doporučuji!
Květinářství: Květinka Napajedla. Nádherná kytička. Přesto že jsem chtěla trošku jinou kytičku, myslím si, že mě květinářka dokonale vystihla a udělala přesně takovou, jaká se ke mně hodila. Doporučuji!
Prstýnky: klenoty Buráňovi, Uherské Hradiště. Nádherné prstýnky za krátkou dobu (v porovnání s konkurencí). Opravdu velký výběr. (Ve většině zlatnictví mají jenom katalogy, ale podle katalogu se těžko vybírá, když se to nezkusí. Zato tady mají cca 8 plat vzorků snubních prstýnků, podle mě si tu musí vybrat každý!)
Koláčky: Pekárna v Tvarožné Lhotě (koláčky neměly chybu)
Cukroví: Učiliště ve Bzenci, jako domácí:)
Hostina: Penzion na Pivovaře, Lukov. Paní velmi ochotná, jídlo vynikající, ale pozor na domluvu. Paní si všechno píše pouze do sešitku a všechno s vámi předem odsouhlasí, jenomže na hostině nám mírně pozměnila menu v náš neprospěch, takže doporučuju vystavit objednávkový list. Také hosté, kteří zde přenocovali byli nuceni čekat v penzionu až do doby, dokud nebyla hostina zapacena, tzn. byli zde drženi jako rukojmí!! Doporučuji, ale na toto pozor!
Hudba: paní Nováková, Napajedla. Krásně hrála a taky zpívala, doporučuji!
svatební deštník: simmy, objednávala jsem jej přes internet, vše bylo bez problémů, deštník přesně ten, který jsem si vybrala na obrázku.
Focení: zámek Vizovice, také velmi milý přístup, přestože jsme dorazily pozděj než na kolik jsme byli objednaní, nebyl to vůbec žádný problém
svatební noc: Penzion Brusenka, Brusné. Velmi vstřícný přístup, příjemné prostředí.