coverphoto
profesionál

Obchod Svatební diář - výroba dárků na míru

Dárky pro hosty
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Milé nevěsty. Zabývám se vývojem a výrobou Svatebních diářů, které Vám pomohou s plánováním Vaší svatby a budete mít kontakty, poznámky a naplánované schůzky pořád po ruce. Mimo Svatební diáře vyrábím další svatební zboží pro Vaší originální svatbu.
Originální svatební dárky pro Vaši úžasnou svatbu. Obdarujte své svatební hosty, poděkujte rodičům nebo překvapte budoucí novomanžele.
+420 604 577 153
Durychova 101/66, 142 00 Praha 4
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Náš Svatební diář už nejedna nevěsta využila k plánování své svatby snů, co takhle objevit další nezbytnosti na Vaši svatbu, které nabízíme?

Mezi naše produkty patří například originální tužky se jmény, které mohou sloužit jako jmenovky na svatební tabuli nebo jako poděkování svatebním hostům.

Tužky nabízíme od 14 Kč/ 1 kus.

Dále bychom Vám rádi nabídli naše skleničky s libovolným textem. Vybrat si můžete ze dvou typů skleniček na víno, skleničky na sekt, panáku nebo třeba půllitru či sklenič...

Ukázky naší práce
  • +42

Videa

Nejnovější inzeráty (62)

Rustikální svatba je stále v kurzu. Zkuste rustic výzdobu doplnit například o zlatou či smaragdově zelenou barvu. Vše skladem na našem e-shopu.

NOVINKA! Originální svatební oznámení z plexi ve více variantách. Krásná a především trvalá vzpomínka, která na rozdíl od papírového oznámení nikdy nezmění svou vizuální podobu.

6 fotek

Připravili jsme si pro Vás novinku! Dřevěný flashdisk 32 GB USB 3.0 s možností gravírování libovolného textu. Ideální způsob, jak darovat fotografie z Vaší svatby.

3 fotky

Co říkáte na kombinaci smaragdově zelené a zlaté barvy? A jaké barvy jste zvolili pro svou svatbu Vy? Na našem e-shopu naleznete doplňky a dárky všech barev.

Skleničky na víno s Vaším textem v dárkové kazetě

(3 fotky)