Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Martina a Daniel   svatební album

martid  •  10 fotek  •  28. zář 2010, na zámku Červený Hrádek, Region Most

Jaká byla svatba:

Nezapomenutelný den..

..jen pár maličkostí co bych dnes udělala jinak a o ty se s vámi ráda podělim, abyste VY, co se věnujete příprávám, měli svatbu snů:)..

Obřad: rytířský sál - nádherná atmosféra, slavnostní prostředí

Hostina: zámecká restraurace, vřele doporučuji, vše bylo podle domluvy, jídlo opravdu výborné

Květiny: květinářství Orchidea Chomutov - kytičky přesně podle přestav, krásné, příjemná spolupráce - jednoznačně doporučuji

Šaty: Svatební salón Delta Most a Chomutov - největší výběr krásných šatiček, půjčili mi krásný deštníček(až mě mrzelo, že nepršelo:)) a bolerko přes šatičky, které se večer také hodilo, milé prostředí - doporučuji

Oblek a šaty svědkyně: také svatební salón Delta Most, zakoupila jsem zde i závoj, ženichovi boty a kravatu. - největší spokojenost

Kadeřnice: Kadeřnictví RED - Lenka Hájek Baborová - účes byl krásný

Vizážistka: Norika Brotánková - naprostá spokojenost

Prsteny: Retofy - nádherné, avšak ta cena moc neodpovídá kvalitě, po dvou dnech od svatby byl mat dole, na prstýnku byli lesklé mapy, nechali jsme to předělat a za chvili to bylo to samé, nevím čím to je, ale daleko levnější prstýnek také z bíleho zlata mi toto nedělá a to ho nikdy nesundavám.

Fotograf: B-art Lada Baladová s kolegyní - absolutní nespokojenost - fotky sice pěkné, ale nesplinila na tom na čem jsme se domluvili, paní Baladová nás měla s kolegyní fotit celé odpoledne, jak měla zaplaceno, přidala se jen na pul hodiny a pak zmizela (jak jsem se dozvěděla byla na vedlejší svatbě na zámku), fotky ani neměla čas předat, poslala je na dobírku, navíc dobírka byla o 400,- vyšší než na které jsme byli domluveny,fotky přišly pomačkané a výběr které vyvolala by nevybral leckdy ani laik, služby které zahrnovala cena byly odbyté, některé vůbec, fotky jsme měli až měsíc po svatbě a dodnes nedostála slibu, aby mi poslala doupravené fotky (chtěla jsem je předem a věděla jsem proč, říkala však, že si je musím vybrat a pak úpravu provede, jenže už má zaplaceno, tak se na mě vykašlala) Fotí sice hezké fotky, proto jsem si ji také vybrala, ale vlastně celou mou svatbu fotil někdo jiný! (paní Baladová fotila kamáradce na svatbě minulý rok bez problémů), ale letos si toho nabrala tolik, že nestíhá a to se projevuje na kvalitě!!! - rozhodně nedoporučuji!!!

Dort: cukrárna Bárny Most - dort byl sice výborný, ale vzhled nic extra, dort jsme vybírali hlavně aby mohl být uvnitř plný ovoce, proto byl na konstrukci, den před jsme ho šli zaplatit, když jsme k udivení zjistili, že zapomněli dát dovnitř ovoce, nechali jsme je to předělat a ještě přidali 300,- navíc nad cenu, aby to udělali pořádně, ráno paní manžela ujišťovala, že dort je předělaný, k našemu zjištění při rozkrajování dortu byla opravdová sprcha, žádný ovocný dort! navíc ze 4 druhů ovoce, které nám sama paní nabídla den před svatbou řekla, že sehnali jen 2 druhy, dort byl sice dobrý, ale tohle se nedělá, svatební dort patří k svatbě a každá z nás si s ním dala spoustu práce než ho vybere atd. a pak zjištění, že vás podvedli je opravdu nepříjemná. Já jsem si ten den nechtěla kazit, ale manžel na tom byl o poznání hůře.

Večerní oslava: lesní restaurace RESSL MOST - výzdoba krásná, přesně podle mých přestav, ovšem na jídle na kterém jsme byli domluveni, přesně jsme si řekli jaké uzeniny, kde je chceme koupit, byli jsme ochotni připlatit, ale nic z toho tam nebylo, ač jsme zřejmně připlatili, byli tam oschlé nevzhledné salámy, chuť bych na ně rozhodně neměla.. absolutně nelze zkontrolovat kolik se toho vypije či se jen přidělají čárky, nehledě na to, že ke konci zbylo spousta masa a druhý den nám řekli, že se to ještě snědlo, vrátili nám hlavně oschlé jednohubky, které už druhý den moc hezky nevypadaly. Byla to druhá svatba v naší rodině na stejném místě, především kvůli prostředí, ale tentokrát se už ponaučíme, už nikdy víc!

Kapela: Mini band Most - výborná volba, všem se moc líbili

Takže všem kdo planujete svatbu přeju příjemný přípravy a žádná nemilá překvapení ve svatební den, i když i přes to všechno co jsem tu napsala to byl nádherný naprosto bezkonkurenční den, který jsme si oba moc užili.
Mnoho štěstí všem:)