Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Denisa a Jan Nesrsta   svatební album

martella  •  37 fotek  •  21. črc 2012, Pustá Polom, Region Opava

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Michaela Bernatíková - fotografie a vizáž - Míša fotí spolu s manželem a musím říct, že lépe jsme si vybrat nemohli. Naprosto perfektní přístup, uvolněné focení, sranda ... prostě není co dodat. Jednička s hvězdičkou 3x podtržená. A navíc se ráno vzbudíte a máte fotky ... co víc si přát?
Kameraman Video Vitásek - Další skvělý člověk na naší svatbě! Nevěděli jsme, že tam je, jen jsme viděli jak kmitá a pracuje. Na výsledek si počkáme, ale věříme, že bude taky naprosto dokonalý! Díky Kamile.
Hudba Duo white - Super profíci, kteří drželi atmosféru, zpívali tak, že jsme měli husí kůži na celém těle a všichni chválili a chválili. Dokonalé.
Civilní obřad Penzion Setina - Krásné prostředí uprostřed lesů, klid a pohoda .... :)
Hostina Penzion Setina - Krásně nazdobená tabule, jídlo naprosto vynikají a perfektní byl také raut. Servírky kmitaly a byly usměvavé ... nemůžeme nic vytknout.
Svatební oznámení Fler PetraH - Nádherná práce, kdy jsme prošly mnoho návrhů a Petra vytvoří naprosto vše. Měla jsem od ní také svatební krabici a vývazky. Vše ladilo k barvám svatby a bylo to super :)
Dorty Cukrárna Aknel Radvanice - Velmi pěkné na oko, chuťově jsme jedli už lepší, ale také skvělý přístup :)
Koláče Pekárna Šilheřovice
Svatební šaty Polsko salon Karina - Přenádherné šaty, pohodlné, neskrčily se a přežily naprosto vše. Maximální spokojenost.
Ženichův oblek Polsko Čestký Těšín
Svatební prsteny Slovenský dodavatel - Nádherné prsteny, levné a rychlé dodání
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None