Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Markéta a Michal Semanovi   svatební album

market03  •  42 fotek  •  3. srp 2009, na Červeném Hrádku

Jaká byla svatba:

Jaké to bylo? ..... přece nádherné.....

Ještě jednou, a určitě ne naposledy, chceme touto formou moc poděkovat naší báječné rodině a přátelům! Bez nich by ten den nebyl tak pohodový a nádherný. Děkujeme, že jste byli v náš den s námi a tak neskutečně přirozeně báječně jste nám ho prozářili. Bylo to nádherné a jsme moc rádi, že jste se tak skvěle bavili od rána do rána. Díky!

Velký dík patří rodičům! ...kdybychom měli vypisovat za co vše, tak se to sem ani nevejde.... Vy víte... Díky moc za to, že jste a co jste pro nás vše udělali!!!

Moc děkujeme mému bratrovi, švagrovi mého manžela, Marcelovi za nádherný dárek. Překvapení, v podobě mexické kapely Espuelas, které jsme absolutně nečekali a bylo zlatým hřebem večera. Díky za skvělou organizaci, zajištění vozového parku, za pomoc při přípravách, za to že jsi, za vše, vždyť víš... Díky!

Moc děkujeme mojí švagrové, sestře mého manžela, Haničce za pomoc při přípravách, za to, jak mě nádherně nalíčila a o nás oba se skvěle postarala. ...po všech stránkách. Díky, Hani za vše...

Velký dík patří naší milované neteři Pavlínce, která byla hlavní družičkou a autorkou překvapení prostříhávání se srdíčkem do nového života. Jsi naše štěstíčko a moc Tě milujeme! Zvládla jsi to vše skvěle! A to samozřejmě i družička Baruška a Verunka! Děkujeme, zlatíčka!

Svědkyni Moničce a svědkovi Martinovi moc děkujeme za to, že na sebe vzali tak nelehký úkol a odsvěčili nám to. :-) Hlavně vám oběma děkujeme za to, jak jste skvěle bavili naše hosty a o vše se postrali. Jste skvělý! Díky.

Moc děkujeme naší kamarádce Janičce, která se bezvadně, naprosto sama, zvládla ráno postarat o žaludky našich svatebčanů. A že jich nebylo málo. Jani, díky moc, máš to u nás!

Účes - něsta: moje letitá, široko-daleko nejlepší, kadeřnice Kamila Kubišová (Chomutov)
Účes - ženich: já a holící strojek značky Philips :-)
Líčení: moje švagrová, sestra mého manžela, Hanička Hásová
Pohoštění (ráno): vše napekla a vyhotovila nejlepší kuchařka a pekařka, moje maminka, tchýně mého manžela
Výslužky: taktéž vše moje maminka (kromě svatebních koláčků)
Svatební hostina: moc děkujeme paní Budulákové a naprosto celému kolektivu Výletní restaurace Myslivna (Drmaly u Chomutova), za výborné jídlo a vstřícnost po celý den i noc. Paní Budulákové za celkovou předsvatební přípravu, svatební hostinu, odpolední raut, večerní rožnění a grilování.... bylo to vše skvělé a naprosto profesionální. Můžeme jen doporučit!
Květiny: kompletní květinovou výzdobu, autokorsa, květiny, výzbodu svatebního stolu, zajišťovala Galerie Kopretina Chomutov. Martinko, ještě jednou díky moc. Já věděla, že se přesně trefíš do naší představy. :-) Děkujeme!
Foto: náš báječný kamarád, skvělý fotograf, Jirka Janoušek (Žatec). Díky, kamaráde. :-)
Kamera: nejlepší kameraman, náš kamarád, Karel Vávra (Žatec). Díky, je to nádherné a tak strašně dojemné.... :-)

...a opět na písku... :-)
...a opět na písku... :-)