Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzana a Miroslav   svatební album

mangalicab  •  3 fotky  •  17. črc 2015, Region Brno

Jaká byla svatba:

Nestihli jsme focení, ale místo toho jsme dostali nejkrásnější den v našem životě, který jsme si užili na 200 procent! A to i díky skvělým dodavatelům, rodině a přátelům! Chtělo by to 2 takové dny, abychom si to užili opravdu s každým:)

Doporučuji dodavatele:

Make-up AMA Styl - vizážistka, stylistka Brno - Paní Maděránková spolu s kolegyní stihli od rána nejenom perfektně učesat a nalíčit mě, ale i dalších 5 svatebčanek včetně maminky. Byl ze mne prostě úplně jiný člověk, cítila jsem se skvěle a navíc, make up vydržel téměř do rána i navzdory tropickému horku a neustálému tancování a účes jsem nosila ještě další dva:) fakt skvělá paní! Děkuji ještě jednou!
Hostina AS club Brno - Skvělé místo s nádherným ubytováním, skvělým personálem, který byl několikrát chválen! Velké díky!
Koláče KOKINO - O Kokinu ani snad mluvit nemusím, jak dort tak i zákusky byly doslova sežrané.. Jsou prostě jiné než "klasické" svatební cukroví a jednoduše božské! Všem doporučuji!
Catering Www.brixton-catering.cz - Profesionální a vstřícný přístup, excelentní kuchyně, spousta personálu, naprosto dokonalé, jak to vyšlo. Měli jsme je na oběd i raut - grillparty a všichni hosté nám doteď ještě chválí jejich jídlo, jsme moc vděční, děkujeme!
None
2
None
None