Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kateřina Konečná a Jan Procházka   svatební album

malicek  •  17 fotek  •  23. dub 2007, v Ostravě, Region Ostrava

Jaká byla svatba:

Byl to opravdu ten nejkrásnější den. Celý den nám svítilo sluníčko,takže jsem měla takovou sluneční náladu hned od rána. Paní kadeřnice Eva je opravdu velmi šikovná,nakoupila si pěkné sponky a vytviřila z mých krátkých vlasů nádherný účes.Danuška,která je paní učitelka ve školce,mne krásně nalíčila.Ve volném čase se tomu věnuje.
Měli jsme perfektní svědky,naše sousedy,Katku a Petra,kteří se ten den o všechno postarali.Svědkyně mi pomohla s oblékáním.Pořád mi byla po ruce a se vším mi pomohla,je oravdu skvělá a já ji za všechno vděčím.Navíc nám naš svědci dali krásný svatební dar - tři dny v Luhačovi,se vším všudy.Už se moc těšíme.Na radnici nám za námi ,,radili" a na naše ANO,nám za zády zašeptali,,Dobře,dobře!"
Oběd byl docela dobrý,měla jsem trochu jinou představu,ale myslím, že si všichni pochutnali.Já jsem bohužel ten den toho moc nesnědla,asi jako každá nevěsta.Odpoledne jsme ve stejné budově měli potom pro všechny zvané raut.Ten byl super a každý si ho moc pochvaloval.Vřele tekový způsob občerstvení doporučuji.Každý si vzal na co měl chuť.Navíc jsme tam měli grilované kolena a jednu velkou kýtu.Pití bylo dost a každý si bral na co měl chuť.
Je pravda že k půlnoci manžel odpadl,ale co se dá dělat,já se ani nedivím.Den předem se staral o své dvě nemocné holky,mne a naši dcerku.My jsme odpadly den před svatbou,ale rychle jsme se zase postavily na nohy,ať si to užijeme.
O zábavu se nám postarali moji přátelé,kteří nám celý večer zpříjemňovali hudbou.Hrjí hlavně česky a přvážně od Olmpiku,takže jsme si zatancovali a taky zazpívali.Na naši první písničku nám zahráli Vyznání od Petra Koláře,na tu jsme si zatančili společně s naší dcerkou a našim malým kamarádem Patrikem.
Večer se moje maminka se sousedkou posaraly o tzv začepení nevěsty,kdy i sundalyzávoj a místo něho daly šátek a všichni přitom zpívali Ej od Buchlova.Bylo to moc krásné a manžel si to užil,neboť potom celý večer tancoval s mým podvazkem na ruce,který si ode mne vzal.
Ten den byl opravdu nádherný a já na něho nikdy nezapomenu.Už se těším i na naši svatební cestu,tak doufám, že bude tak krásné počasí jako na naší svatbě.
Znovu bych si to hned zopakovala,ty šaty,účes a líčení,bylo to opravdu moc krásné.

Vřele mohu doporučeit svou kadeřnici Evu, KK stylling v Hrabůvce,je fakt skvělá
Potom tajé Danušku,která mne líčila,pokud někdo na ni budete chtít kontakt tak se ozvěte,vřele doporučuji.Restaurace K trio,byla krásná,ale bohužel nás tam tak trochu připravili o některé peníze a ke konci si schovali i náš nevypitý alkohol.Je to jinak krásná nově opravená budova.Ale to je asi všechno.

výměna prstýnků
Výměna prstýnků
první manželský polibek
První manželský polibek
ještě ztvrdit podpisem
Ještě ztvrdit podpisem
naši skvělí svědci-sousedi
Naši skvělí svědci-sousedi
špalír
Špalír
společné foto,nejsou tam všichni
Společné foto,nejsou tam všichni
tak a už jsme Procházkovi
Tak a už jsme Procházkovi
a jsme svoji :-)
A jsme svoji :-)