Po dlouhém kamarádství a krátké lásce jsme se rozhodli, že si slíbíme lásku, úctu a věrnost v úžasném kostelíku pany Marie Vítězné v Řepíně. Strašně moc se na ten krásný den těšíme a ještě víc na budoucí společný život.

A jaký bude citát na oznámení?
Miluji a chci tě stokrát víc. V slzách, smíchu, trápení i štěstí, dělit se s tebou o vše v každý čas, aby, až jednou na vlasy nám padne sníh, mohli jsme si říct-život byl krásný.......... W.Shakespeare.

5.3.2010 jsem byla požádána o ruku na pískovně Baraba a celá promrzlá jsem toho svého výtečníka umačkala :o))))) A od koho co budeme mít?
+30.4.2010 zamluvené šatičky Praha 7, +botičky zakoupené od Míši :o)
+22.5.2010 vybrané úžasné prstýnky u Ulrichových +v březnu zamluvena hudba pan Jiří Mandys-Roudnice nad Labem.No a už taky víme, že první sólo bude "What a wonderful world" od Luise Armstronga, kterou pan Mandys zhraje na trubku :o)))))
A překlad písně JAK JE SVĚT BÁJEČNÝ LOUIS ARMSTRONG

Vidím zelené stromy, také rudé růže
Vidím je kvetoucí pro mě a Tebe
A myslím si, jak je svět báječný.

Vidím modré nebe a bílé oblaky
Jasný, požehnaný den,
tmavá, posvátná noc
A myslím si, jak je svět báječný.

Tak krásné barvy duhy na nebi
Jsou také na tvářích procházejících lidí
Vidím přátele, třesoucí si rukou,
říkající jak se máš
Ve skutečnosti říkají miluji tě.

Slyším plakat děti, pozoruji, jak rostou
Naučí se mnohem víc,
než já budu kdy vědět
A myslím si, jak je svět báječný.
Ano, myslím si, jak je svět báječný.

+12.3.2010 zamluven fotograf pan Zdeněk Gorgoň ( rád fotí kočky :O)))) +svatební květina paní Viola Zeithamlová z Bezna, ostatní kytičky já +hostina bez hostiny, jen rautík v naší krásné historické sýpce v Chorouškách č.p.5.
+29.4.2010 zamluveny koláčky, dortíky Mšenská pekárna + dostatní dortíky Cukrárna Bezno +svatební dort paní Penčáková Brno

+ 1.5.2010 jsem byla nejen políbena pod třešní na Harasově, ale i jsme si prohlédli kostel, kde se vezmeme, spočítali lavice a sloupy na výzdobu, +3.5.2010 potvrzeno a předáno knězem Privilegium Paulinum-mohu se vdávat, JUPÍÍÍ

+ 18.6.2010 definitivně potvrzena sl.Pavlína Plíhalová, která bude nevěstu česat a líčit

+8.6.2010 rezervován penzión Mšeno........už je nás nějak moc :O)

+ 30.6.2010 volala paní Ulrichová, že už máme prstýnky hotové. Bylo to den po mých narozeninách. Pro prstýnky jedeme až 10.7.

A abych nezapomněla, svatební cesta bude v našem nám srdci nejbližším Adršpachu :))))))))