Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michaela Valentová a Karel Majer   svatební album

majerovimk  •  50 fotek  •  16. zář 2009, na zámku Kinských ve Valašském Meziříčí, Region Vsetín

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl překrásný a nezapomenutelný, povedlo se vše od rána až do rána, obřad byl nádherný, dojemný a já jen stěží zadržovala slzičky, svatebčani nás po obřadě zasypali hromadou rýže, udělali pár srandiček, následovalo focení s naší skvělou fotografkou, u kterého se všichni dobře bavili a pak skvělý oběd. Slavnostní přípitek mojí maminky a svědka Martina byl svěží a krásný, jako by dělali proslovy každý den. Náš první tanec jsme si zatančili jen my dva, na naší oblíbenou...Whitney Houston - I Will Always Love You, byla zároveň vyznáním pro mého manžela. Pak už se jen pilo, tančilo, hodovalo
a vymýšleli se soutěže pro nevěstu a ženicha... Z mého pohledu se všichni krásně bavili a tančili i lidé, co běžně netančí.

Tímto chci poděkovat našim rodičům za to, jak nás vychovali a ve všem nás podporovali, všem přátelům a rodinným příslušníkům, kteří to s námi oslavili, zejména strýcovi Honzovi, Radkovi, tetě Janě a Vilmě, Svaťovi a jeho manželce Zdence, kteří celou svatbu prozářili úžasným tancem na parketě, Honzovi ještě za překrásné fotky ze svatebního dne, Markovi, že mě v pořádku dovezl na zámek Kinských a na focení, svědkům Mirce a Martinovi, kteří nám to svědomitě odsvědčili, Mirce ještě za psychickou podporu před svatbou, mamči a taťkovi, jak se postarali dopoledne o svatebčany, Ivanovi, Andrejce, Zdeňovi a Lence za to, že na nás nezapomněli a přišli prožít ten úžasný den s námi, Beát, Barči, Gabči, Dáši a ostatním za organizaci a výpomoc na svatbě, mým švagrům Zdeňovi a Martinovi, svědkovi Martinovi a řidiči Mirkovi a Markovi za úžasnou atmosféru mimo hotel při mém únosu... Všem děkujeme za krásná blahopřání, květiny, věcné dary i peněžité, použijeme na nové vybavení domácnosti.

A především chci poděkovat svému skvělému manželovi za jeho nehynoucí lásku, toleranci, něhu, za to jaký je skvělý partner, na kterého se můžu kdykoliv spolehnout. Miluju Tě. Navždy.

Hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm: tímto chci hlavně poděkovat manželům Janě a Jardovi Boniattovým za profesionální přístup, rychlé a milé jednání, jsou to lidé na svém místě a ochotně trpěli mé rozmary :)

Personál u hostiny i na afterparty byl milý, ochotný a velice rychlý. Výzdoba byla překrásná, slavnostní oběd i raut výborný. Ubytování překrásné.

Šaty nevěsty: salon Sandra Valašské Meziříčí, vždy ochotní, můžu jen doporučit.
Boty: Deichmann Staré Město u Uherského Hradiště
Ozdoby do vlasů: salon Sandra Valašské Meziříčí a Katka Holišová Zubří
Oblek ženicha: salon Sandra Valašské Meziříčí
Kadeřnice: moje úžasná kadeřnice paní Emilíe Chovančíková - Zubří
Líčení: výborná kosmetička Martina Horáková, Studio Diva Zubří, velká spokojenost
Šaty družičky: salon Sandra Valašské Meziříčí
Květiny: paní Hana Foltýnová, Florcentrum Foltýnová Valašské Meziříčí, můžu jen vřele doporučit, vše dle mých představ
Kapela: Speedy - Zbyněk Tvarůžek z Rožnova pod Radhoštěm, náš skvělý kamarád, celou dobu krásně hrál a zpíval naživo, všichni se díky němu náramně bavili a roztančil i ostatní, kteří normálně netančí ...
Prstýnky: Ivo Lašák - snubní prsteny, moc ochotná paní v prodejně ve Valašském Meziříčí, měla s námi trpělivost :)
Foto: všechny fota nejúžasnější, milá a pohodová paní Edita Porubská, díky díky díky díky 1000x díky ;-)