Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Mária a David   svatební album

majadaja  •  21 fotek  •  25. zář 2013, Rhodos - Lindos - Agios Pavlos, Řecko

Jaká byla svatba:

Jaká byla svatba? Perfektní!!!!!

Doporučuji dodavatele:

Svatební prsteny Zlatnický ateliér Invencie - Praha - Perfektní služby, milé jednání, výsledek předčil všechna očekávání. Vše bylo v pořádku a podle dohody.
Svatební šaty Http://www.satickynamiru.cz - Při objednávání šatů přes internet jsem se trochu bála, že to bude nějaký podvod, nebo že mi přijde něco jiného. Slečna Veronika, se kterou jsem vyřizovala objednávku byla milá, vstřícná a ochotně odpovídala na všechny mé všetečné emaily. Výsledek byl přesně takový, jaký jsem si vysnila.
Květiny Http://www.fler.cz/houfkova - Svatební kytice a vývazek pro ženicha - Tak to je pecka. Rozhodla jsem se pro kytku umělou, z důvodu svatby u moře, kde by živá asi moc nevydržela a hlavně cena byla nesrovnatelná. Josefka se mnou stále komunikovala a radila se co a jak. Perfektní služby od Josefky a cena více než přijatelná.
Výzdoba Http://www.fler.cz/roonka - Červené pletené srdíčko - krásné na focení, nebo jako dekorace. Komunikace s prodejcem Roonka byla perfektní a k srdíčku jsme ještě dostali jako dárek pleteného motýlka.
Výzdoba Http://www.fler.cz/majestick - Svatební písmena - bezchybná a kvalitní práce. Krásný doplněk pro každou svatbu.
Dárky pro hosty Design empathy - Dárky pro maminky a svatební naušnice pro nevěstu - perfektní, perfektní, perfektní.
Šaty pro družičky Http://www.fler.cz/sarus - Šárka byla velice milá a ochotná a sukýnky byly ušité v rekordním čase za dobrou cenu. Jako bonus musím říct, že sukýnky mohou růst s holčičkami.
None
2
None
8
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
2
None
None
2
None
None
None
None
None