coverphoto
Neaktivní

maja2121

Veronika   /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 18. pro 2012
bydlí v městě Litoměřice
Info o svatbe
Svatba byla 2. 9. 2017
1069
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
1 příspěvek ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
  • Výzdoba
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +1
Svatební album
Veronika a Michal
2. 9. 2017 Litoměřice | 5 fotek
dorty
Pekárna Třebenice - Když jsem líčila v červenci nevěstu z Litoměřic, ukazovala mi její "nahý" dort a strašně moc se mi líbil, vzala jsem si tedy kontakt na pekárnu do Třebenic, kde ji ho vytvořili a objednala ho. Dort byl chuťově výborný, vzhledově nádherný a finančně nepřekonatelný :-D 3 patrový dort cca pro 50 lidí nás vyšel na 1000,-.
květiny
Vintagelover.cz - Monika z Vintagelover je maminka mé nejlepší kamarádky - svědkyně. Už na střední jsem vždycky říkala, že květiny na moji svatbu mi bude dělat právě ona. Výběr květů i barev jsem nechala na ní a rozhodně jsem neprohloupila. Naprosto předčila mé očekávání. Vytvořila mi tu nejkrásnější květinu jakou jsem kdy na vlastní oči viděla. Vážně, je neskutečně šikovná. Monika nám dělala i věnečky do vlasů a květiny pro svědkyni a maminku ženicha. Pro mou maminku a babičku vytvořila nádherný náhrdelník a náramek z živých květin. Monika je vážně bohyně květin.
make-up
Veronika Havlíčková - Spoustu lidí se mě ptalo, jestli se budu líčit a česat sama, když se tím vlastně živím :-) Všem jsem však odpověděla, že i já si to chci ten jeden jediný den užít a vybrala jsem si moji kamarádku Véru, která má podobný styl líčení i účesů jako já a hlavně má talent... nemusela jsem ani nic říkat a přesně věděla jak si to představuji. Je prostě boží :-)
kameraman
Filip Jagr - Na svatební videa mě bavilo koukat ještě v době kdy jsem nebyla zasnoubená. Měla jsem pár oblíbenců, které jsem sledovala, ale vždy tam bylo něco, co jsem si říkala, že bych udělala jinak. Když jsem náhodou asi 3 měsíce před svatbou našla videa Filipa, naprosto mě uchvátila, neměla jsem k nim jedinou vítku, vše na jeho práci je dokonalé. Má cit pro detail, muziku, zážitky, momentky jednoduše vše.
fotograf
Motýlky photography - Jana Szábová - Jelikož jsem vizážistka, fotografů mám kolem sebe opravdu spousty. Janičku jsem však poznala díky jiné příležitosti než u focení a staly se z nás kamarádky. Když jsem začala plánovat svatební přípravy, Janička byla jasná volba. I přes to, že prozatím nefotí "na plný úvazek" z mého pohledu je to naprostý profík a má takové fotky, které se do našeho stylu svatby perfektně hodily. Jani moc děkujeme.
Žádné příspěvky