Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Marta Ročňáková a Vladimír Roček   svatební album

maja.mr  •  49 fotek  •  12. srp 2009, v Chrasti, Region Chrudim

Jaká byla svatba:

Bylo to to nejkrásnější, co mě zatím potkalo. Počasí vyšlo báječné, ani zima, ani teplo. Přišli všichni, kteří přišlíbili účast. Všichni byli strašně příjemní. Obě strany se rychle spřátelili a byla báječná atmosféra. Ráno jsem vstávala v 6h, v 6:30 přijela svědkova přítelkyně, která nejdříve nalíčila mamku, potom sestru namalovala a učesela, potom udělala překrásný účes neteřince (1.fotka) a nakonec namalovala a učesala mě. je moc šikovná. Jelikož s manželem bydlíme už 2 roky spolu, tak se všichni sjeli k nám. já jsem se zavřela do ložnice a tam nikdo nesměl. v 10h si pro mě (do ložnice:-) ) přišel přítel a dal mi kytičku. Potom mě tatínek vyváděl z baráčku a plakal (to bylo nádherné), jak všichni koukali když jsem vyšla:-). ještě jsme chvíli kecali u baráčku a okolo 10:30 jsme odjížděli na úřad do Chrasti. v 11 h to vše začalo. Paní matrikářka i oddávající byly strašně moc příjemné. Celý obřad byl krásný. Měla jsem celou dobu vlhké oči :-) potom jsme se šli fotit do zahrad a před 13h jsme odjížděli na Skálu do hostince, kde na nás už čekali s přípitkem a talířem na rozbití :-) přítel vůbec nevěděl, že se něco takového dělá, tak na to koukal a nevěděl co má dělat :-) potom byl obídek (výýýýýborný - knedlo, vepřo, zelo), pak se rozváželi auta domů. Pak se měl krájet dort, ale moje sestra se švagrovou a maminkou pro nás připravili překvapení v podobě prezentace fotek když jsme byli malí. To bylo překrásné. Potom se krájel dort a pak přišel na řadu tanec. měli jsme 4 písničky na CD (naše oblíbená, tatkova, mamky a 2.mamky). Tatka nejdřív tancovat nechtěl, ale když slyšel jeho písničku, tak provedl skoro všechny dámy :-). a pak se pilo, jedlo, tancovalo a bavilo do 2h. Opravdu to nemělo chybu a já jsem byla a jsem stále moc šťastná.
A moc děkuji rodičům, kteří nám pomohli nejvíc. Jste zlatíčka.

šaty - salon Popelka Chrast - mohu jen doporučit, obě paní strašně moc příjemné a levné šatičky pro mě, i pro neteř a synovce.
dorty - paní Pitrová, Chroustovice - výýýýýborné. Všichni moc chválili, i ti co dorty moc nemusejí, tak si strašně pochutnali. a cenově? - skoro zadarmo
kytky - paní Lachmanová, Chroustovice - krásné a levné
vizážistka - Ivetka Nováková, Rosice - nejšikovnější ručičky na světě
hudba - kapela Mašinka - super a levní
kamera - kamarád Zdenda, Chrast - nemělo chybu a byl tak super, že nám pak večer dělal i řidiče (protože řidič nám 3 dny před svatbou řekl, že nemůže a nikdo na rychlo nechtěl jít) a pak i DJ :-)
fotograf - Míša Kratochvíl, Chrast - příjemný, levný a věděl, co má fotit :-)
doplňky - www.lenea.cz
a nakonec hostinec u Baškovských na Skale (kousek od Chrasti) - strašně moc příjemní majitelé, výborné jídlo, veliký sál, super přístup, domluva a prostě všechno báječné.
Kdybyste někdo chtěl kontakt na kohokoliv, ráda Vám ho dám. Na nikoho si nemůžu ani jediným slůvkem stěžovat.

s neteřinkou
S neteřinkou
poslední svobodná pusinka
Poslední svobodná pusinka
s tatínkem a dědečkem
S tatínkem a dědečkem
prstýnky
Prstýnky
1.novomanželská pusinka
1.novomanželská pusinka
a jsem jeho
A jsem jeho
a je můj
A je můj
svědek
Svědek
svědkyně
Svědkyně
už svoji a vysmátí :-)
Už svoji a vysmátí :-)
uplně všichni
Uplně všichni
rodina
Rodina
rodiče a prarodiče
Rodiče a prarodiče
rodiče
Rodiče
sourozenci
Sourozenci
svědkové
Svědkové
s dvojčátkama
S dvojčátkama
se švagrovou
Se švagrovou
sourozenci
Sourozenci
rodiče a sourozenci
Rodiče a sourozenci
kre kre rodinka
Kre kre rodinka
zametání
Zametání
moje vlastní výzdoba
Moje vlastní výzdoba
dortík pro manželovi rodiče
Dortík pro manželovi rodiče
náš dortík
Náš dortík
dortík pro moje rodiče
Dortík pro moje rodiče
krmení dravé zvěře :-)
Krmení dravé zvěře :-)
krájení dortu
Krájení dortu
první taneček
První taneček
prstýnková
Prstýnková